Wpis z mikrobloga

- Bądź boomerem
- Zbuduj dom z kradzionych materiałów
- Pracuj w zakładzie, który nie przynosi zysku - przy okazji je regularnie okradaj - a państwo do niego dopłaca
- doprowadź państwo praktycznie do bankructwa
- lvl 55, załatw sobie lewą rentę jak większość rolników na wsi
- w tym czasie twoje dzieci spłacają długi, które zaciągnales
- #!$%@? bo platforma podwyższyła wiek emerytalny i znów będziesz musial dać łapówkę lekarzowi i udawać na komisji żeby dostać lewą rentę żeby dotrzymać do emerytury
- wybierasz pis
- katoliban <3
- cyk obniżony wiek emerytalny
- cyk obniżają somsiadomi „Ubecką” emeryturę „hehe złodziej, dorobił się cudzym kosztem”
- cyk emeryturka rolnicza 1k pomimo, ze przez cale zycie nie zapracowałeś nawet na 300zl
- cyk 13 emeryturka, a moze i nawet 14 i 15.
- Twoje dzieci spłacały twoje prlowskie długi, a twoje wnuki pracują na twoją emeryturkę. „Ta dzisiejsza młodzież roboty nie nauczona. Ja w wieku 30 lat miałem 3 dzieci i dom postawiłem”

#neuropa #4konserwy #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz kezioezio - - Bądź boomerem
- Zbuduj dom z kradzionych materiałów
- Pracuj w zakładzi...
źródło: comment_1592337717JHPBolBYzTLzIwO63Vosp7.jpg
  • 14
@kezioezio: Uczciwi też mają pracować według Ciebie za karę do 67 roku życia?

#!$%@? nie rozumiem tego. Dla młodych do 26 roku życia nie trzeba było płacić ZUS z umowy śmieciowej i o dzieło, to pajace podwyższyli wiek emerytalny, żeby #!$%@?ć starszym ludziom.

@GrafikaUltraHaDe: Zlikwidowac ZUS i emerytury i niech kazdy sobie „pracuje za kare” do ktorego wieku chce. Co Ty na to?
#!$%@? nie rozumiem tego. Dla młodych do 26 roku życia nie trzeba było płacić ZUS z umowy śmieciowej i o dzieło, to pajace podwyższyli wiek emerytalny, żeby #!$%@?ć starszym ludziom.


@GrafikaUltraHaDe: no chwila chwila, to nie było tak do końca. Do 26 roku życia mogłeś nie płacić ZUS-u tylko jeśli studiowałeś. Idea była taka, że wiele ludzi musi pracować, żeby się utrzymać na studiach i państwo chciało im to ułatwić. Osoby
@kezioezio:

cyk emeryturka rolnicza 1k pomimo, ze przez cale zycie nie zapracowałeś nawet na 300zl


Jaki wpływ mieli ci ludzie na to w jakim systemie przyszło im żyć? Myślisz, że będąc na ich miejscu poradziłbyś sobie lepiej?
pajace podwyższyli wiek emerytalny, żeby #!$%@?ć starszym ludziom.


@GrafikaUltraHaDe: Wyobraź sobie, że ludzie żyją coraz dłużej i w coraz lepszym zdrowiu, więc czas pobierania emerytury także się wydłuża. Nie stać Nas na takie szastanie pieniędzmi, no i dlaczego człowiek który ma jeszcze siły by pracować ma zacząć żyć na koszt społeczeństwa?
Uczciwi też mają pracować według Ciebie za karę do 67 roku życia?


@GrafikaUltraHaDe: Czemu za karę? Kiedy wprowadzano obecny wiek emerytalny ludzie średnio żyli na emeryturze powiedzmy 10 lat. teraz powiedzmy 20. Za 100 lat medycyna pójdzie do przodu i ludzie będą dożywać 150 lat, wciąż będą chodzić na emeryturę przy 60? xD
Pamiętaj że na tę zgraję emerytów muszą robić młodzi ludzie. Dla mnie to jest obrzydliwe, że 60 letnia