Wpis z mikrobloga

Doładowałem swoje konto na PayPalu przy użyciu karty płatniczej, jednak okazało się, że nie ma możliwości zapłacenia w sklepie za produkt z portfela PayPal, tylko jedynie przez podpiętą do niego karte płatniczą. Niestety nie chciało mi zautoryzować płatności przez paypala i tak samo przez domyślną płatność kartą w sklepie (oculus.com). Założyłem więc Revoluta i zapłaciłem przy jego pomocy, a pieniądze z PayPala zwróciłem na swoją karte i tak jestem bez sporej sumy od ponad tygodnia. Wisi jedynie status, że wysłano zwrot do Trustly Group AB. Ile sie czeka na taki zwrot na karte płatniczą? Karta mastercard debit, bank PKO BP jeśli ma to znaczenie. A i doładowywałem portfel oczywiście przez Trustly (błyskawiczne doładowanie). Tak, wiem że trustly to syf..

#paypal #trustly #revolut #oculus #zlodzieje
  • 4
To jest moment w którym kontaktujesz się z PayPalem. Powyżej 14 dni PayPal może uruchomić procedurę "poszukiwania" zagubionych pieniędzy. Będą chcieli od Ciebie wyciąg z konta bankowego w celu potwierdzenia, że danej transakcji nie ma liście. Wyciąg musi być za okres -od dnia w którym zleciłeś transakcję, do dnia w którym wysyłasz. Przykro mi stary, że jesteś bez kasy. Ja byłbym ostro zdenerwowany. Z regulaminu "Trustly" : "Trustly jest pośrednikiem pomiędzy tobą