Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
wychodzi na to, że MKB ma większe jaja od czaskoskiego bo ona brała udział we wszystkich debatach, tych, w których był duda i tych, gdzie go nie było. Tymczasem czaskoski obsrał zbroje bo nie bedzie długopisa...

jak ja mam na niego zagłosować w ewentualnej drugiej turze? dajcie mi jakieś powody bo ja ich nie widzę.
Argument, że bedzie vetował ustawy to jest żart. Przecież ten czlowiek pochodzi z partii, która jeszcze niedawno wykrzykiwała się z pisem kto da więcej.

Z deszczu pod rynne i tak się żyje w tej Polsce

#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #takaprawda #polityka
Anty_Chryst - wychodzi na to, że MKB ma większe jaja od czaskoskiego bo ona brała udz...

źródło: comment_1592301338Bv5GZX59i8EA61EBQucPks.jpg

Pobierz
  • 10
@Takiseprzecietniak: Bardzo miło, że jesteś tak świadomym politycznie obywatelem i wiesz kto co sobą reprezentuje i jakie ma poglądy. Ale dla typowego kwiatu demokracji takie debaty to jedyna możliwość na zapoznanie się z innymi kandydatami. Kolejna będzie w lokalu wyborczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amperrowwer: Ja też wolałbym, żeby takie debaty się odbyły, ale tak naprawdę one już dawno straciły swój charakter informacyjny, o którym piszesz, a stały się jedynie gra pozorów, oszustw, podstępów i jednej wielkiej gry na emocjach i odczuciach. Czysto informacyjnej roli dla odbiorcy słabo zorientowanego w polityce, nie widzę tam żadnej. Tam się dziś jedynie łowi ostatnich naiwnych, oraz daje żer do kłótni i aktywizacji mniej naiwnych.

Także czy tak naprawdę