Wpis z mikrobloga

Uwielbiam bezrefleksyjne przyjmowanie treści przez masy. Każdy kto czytał (lub chociaż grał) w Wiedźmina powinien zrozumieć co autor próbował nam przekazać. Ku refleksji cytat z Krwii elfów.

Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich między pospólstwem i nigdy, jak mniemam, z gruntu wykorzenione nie będą, bo równie wieczne są jak sama głupota. Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą


#neuropa #konfederacja #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 99
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
@Double-O-Seven: zawsze śmieszy mnie jak kuce i prawaki chwalą wiedźmina xD
BO POLSKIE xDDDD

jakby taką grę zrobiło EA czy ubi to by nawet nie zagrali bo promuje lewactwo
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: A nie pomyślałeś może, że Ci podludzcy prawacy pokochali Wiedźmina między innymi dlatego, że się z tego typu przesłaniami zgadzają i utożsamiają, co wcale nie przeszkadza sprzeciwiać im się upolitycznionej, tęczowej rewolucji która od dawna wyszła poza ramy walki o równouprawnienie i akceptację?
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: poniższa #pasta wciąż nie traci aktualności ¯\_(ツ)_/¯

- napisz osiem książek
- niech ich główny bohater cierpi z powodu inności, uprzedzeń i błędnych stereotypów
- na każdym kroku umieszczaj wtręty antyrasistowskie
- z krasnoludów zrób Żydów
- i używaj do krytyki antysemityzmu
- krytykuj postawy nacjonalistyczne
- krytykuj na każdym kroku kseno- i homofobię
- wyrażaj słowa poparcia dla społeczeństwa wielokulturowego i akceptacji inności
- opisuj jak ofiary stają się
  • Odpowiedz
@saakaszi: Dla Ciebie to fikołek, dla mnie sedno sprawy. Gdyby homoseksualiści odcięli się od tęczowych marszy i upolitycznionych środowisk ze skrajnymi postulatami nie byłoby takiej polaryzacji i wojny ideologicznej, nikt nie chce na siłę utrudniać ludziom życia.
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: Mi tam się wydaje że większość sra na równość bo jest promowana tylko dla hajsu niczego innego. Więc po takich można jechać.
No i cisną też gdy nie ma rasizmu np wobec czarnych w USA.
  • Odpowiedz
Gdyby homoseksualiści odcięli się od tęczowych marszy i upolitycznionych środowisk ze skrajnymi postulatami nie byłoby takiej polaryzacji i wojny ideologicznej


@YgoR: Czytaj - "gdyby homoseksualiści dalej grzecznie siedzieli w szafie, godząc się na brak podstawowych praw, to wielce łaskawi prawicowcy nie mieliby z tym problemu" xD
  • Odpowiedz
Dla Ciebie to fikołek, dla mnie sedno sprawy. Gdyby homoseksualiści odcięli się od tęczowych marszy i upolitycznionych środowisk ze skrajnymi postulatami nie byłoby takiej polaryzacji i wojny ideologicznej, nikt nie chce na siłę utrudniać ludziom życia.


@YgoR: ja do elfów nic nie mam, ale niech sobie siedzą tam w lasach gdzie ich miejsce. Parafraza
  • Odpowiedz
@waro: @Double-O-Seven: Bzdura kompletna, jeśli ludzie chcą manifestować na ulicy swoje upodobania seksualne (chociaż nie wiem po co) i prawo na to pozwala to spoko, ja mam to w dupie, Bozia ich osądzi. Problem zaczyna się jeśli za tymi manifestacjami idą skrajne postulaty polityczne, ideologiczne i lewicowe organizacje dążące do rewolucji obyczajowej. To z tym walczą prawdziwi konserwatyści, a nie z odmienną orientacją seksualną. Litości.
  • Odpowiedz
pokochali Wiedźmina między innymi dlatego, że się z tego typu przesłaniami zgadzają i utożsamiają, co wcale nie przeszkadza sprzeciwiać im się upolitycznionej, tęczowej rewolucji która od dawna wyszła poza ramy walki o równouprawnienie i akceptację?


@YgoR: no to zgadzają się i utożsamiają czy jednak sprzeciwiają? Bo chyba sam nie wiesz co chcesz powiedzieć.
  • Odpowiedz
nie pomyślałeś może, że Ci *** prawacy pokochali Wiedźmina między innymi dlatego, że się z tego typu przesłaniami zgadzają i utożsamiają,


@YgoR: w sensie, zgadzają się z ideami tolerancji i akceptacji, ale wspierają dokładnie odwrotne ruchu polityczne... Bo tak? XD
  • Odpowiedz
@YgoR: Skrajne postulaty ideologiczne, np. bycie traktowanymi przez prawo jak normalni ludzie XD

Litości.


No właśnie, prawacki dzbanie, miej litość i skończ powtarzać brednie o rewolucji obyczajowej, nie jesteś na wiecu wyborczym Bosaka.
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill:
@pekak:
@Nieprzyjazny_Ziemniak

Skrajne postulaty ideologiczne, np. bycie traktowanymi przez prawo jak normalni ludzie XD


Nie, na przykład z postulatem aborcji na życzenie, środowiska proaborcyjne promują się na tęczowych marszach, skandowane są tam hasła atakujące ludzi wierzących czy kościół, promujące ateizację, globalizację, antynaukowy dżenderyzm, masową imigrację, na zachodzie BLM czy nawet socjalizm, uprawiając przy tym terror poprawności politycznej. I wy się dziwicie, że tak skrajnie upolitycznienie homoseksualizmu i utożsamienie go
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: niech ktoś mnie poprawi, ale czy scoitatel nie byli młodymi gniewnymi podpuszczanymi do walki z ludźmi bez względu na to czy ta walka miała jakikolwiek sens, ale miała sens dla nilfgaardu?

Jest jeszcze taka pewna wypowiedź Geralta w serialu, jak zwracał się do króla elfów.
  • Odpowiedz
Problem zaczyna się jeśli za tymi manifestacjami idą skrajne postulaty polityczne, ideologiczne i lewicowe organizacje dążące do rewolucji obyczajowej. To z tym walczą prawdziwi konserwatyści, a nie z odmienną orientacją seksualną.


@YgoR: Aha, czyli takich dwóch gejów może żyć ze sobą na kocią łapę, mogą razem oglądać filmy, mogą razem pójść do kina, mogą razem wyjść na kawę, i generalnie mogą żyć jak każda para hetero, ale jak swój związek chcieliby
  • Odpowiedz
@waro: Umiesz Ty czytać? Sedno sprawy polega na tym, że te środowiska wyszły już dawno ze swoimi postulatami poza tematy równouprawnienia, jestem przekonany że bez skrajnie upolitycznionych tęczowych marszy już dawno w Polsce uproszczone zostałoby prawo ws. umów partnerskich.
  • Odpowiedz
przykład z postulatem aborcji na życzenie, środowiska proaborcyjne promują się na tęczowych marszach, skandowane są tam hasła atakujące ludzi wierzących czy kościół, promujące ateizację, globalizację, antynaukowy dżenderyzm, masową imigrację, na zachodzie BLM czy nawet socjalizm, uprawiając przy tym terror poprawności politycznej


@YgoR: Lol, zabrakło tylko czegoś o kulturowym marksizmie i byłoby bingo xD

jestem przekonany że bez skrajnych tęczowych marszy już dawno w Polsce uproszczone zostałoby prawo ws. umów partnerskich


@
  • Odpowiedz