Wpis z mikrobloga

@SebaD86: właśnie, nie dopisałeś WZOROWA ŻONA. Najpierw doprawianie rogów, potem ślub na 2 tygodnie przed porodem xD Marzenie każdego mężczyzny taka żona
  • Odpowiedz
@Lonate: i tak najlepsze jest to, że po 4 latach przyznała się, że dziecko które wkręcała pierwszemu beciakowi, jest tego drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SebaD86: Szczerze najbardziej w tym wszystkim to mi tych dzieci żal. Co chwila inny tatuś.

Ja rozumiem, że małżeństwo nie wypala, że rozwód i kolejny ślub (nie znam historii dlaczego rozwód z pierwszym dokładnie, ale do drugiego męża miała pecha), ale żeby nawet nie przyznawać kto jest ojcem dziecka jest dla mnie bardzo złe.
  • Odpowiedz
i tak najlepsze jest to, że po 4 latach przyznała się, że dziecko które wkręcała pierwszemu beciakowi, jest tego drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SebaD86: dwojka dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Marta Kaczyńska zawarła trzy związki małżeńskie (w tym jeden wyznaniowy[6]). Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski (w latach 2003–2007)[6], drugim Marcin Dubieniecki (w latach 2007–2016)[6], a 28 lipca 2018 wzięła ślub cywilny
  • Odpowiedz
osobę, której model rodziny Imperator Kaczyński brał za wzór.


@SebaD86: coście się tak Marty uczepili, od lat już jej PiS nie wyciąga.
Lepiej zacząć zadawać pytania jak bardzo Mati z Łukim nie ufają w trwałość małżeństw że w rozdzielność majątkową poszli :P
  • Odpowiedz