Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa... dziś przedstawiam wam osobę nieskalaną, osobę, której model rodziny Imperator Kaczyński brał za wzór. Osoba, z którą w szranki o czystość może stanąć tylko Maryja.

Oto... MARTA KACZYŃSKA

I pamiętajcie. Żona i 3 mężów - normalna rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazpodludzi #martakaczynskatozero #heheszki #logikarozowychpaskow
SebaD86 - Proszę Państwa... dziś przedstawiam wam osobę nieskalaną, osobę, której mod...

źródło: comment_1592286926vVuTR7XJDhsTGxwKOOHG0x.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

śmieszniejsze jest to, że wg Jarka Kaczyńskiego rodzina to "Jedna kobieta, jeden mężczyzna, w stałym związku, i ich dzieci. To jest rodzina" a pokazuje się publicznie i spędza czas wolny z Martusią. Rozwodnicy są be, oprócz Marty, która ma "klasyczną rodzinę". Źródła sobie znajdź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyś mi nie zarzucił to powiedział to w 2019r. Czyli już wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ediz4:

"Ktoś tam (...) krzyczał do mnie 'jak ty śmiesz mówić, jak powinna wyglądać rodzina'. Otóż śmiem”

Śmiem, bo załatwiam rozwody, a moja bratanica jest dwukrotną rozwódką ze zdradą. Taka jest rodzina! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ediz4 poniekąd tak. Jak dla mnie słowa kawalera nt. rodziny, gdzie jego najblizsza rodzina urąga hołdowanym zasadom, są bezsensowne, a on sam jest niewiarygodny. Nie słuchasz bezrobotnego nt. prowadzenia przedsiębiorstwa, prawda?
Ale masz 60gr za wpis i dla Ciebie Kaczyński jest wzorem polityka, więc co ty chcesz usłyszeć?
  • Odpowiedz
@SebaD86:

Nie słuchasz bezrobotnego nt. prowadzenia przedsiębiorstwa, prawda?.....

Znaczy się kawaler nie ma pojęcia o rodzinie tak? Nigdy w żadnej nie był?

poniekąd tak....

Czyli Tusk nie powinien się obrażać za dziadka z Wermachtu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ediz4 na przeszłość dziadka nie ma się wpływu.
Na obecną rodzinę tak.

Był, ale jeśli patrzymy w przeszłość (skoro wg Ciebie można) to róbmy pańszczyznę i palmy czarownice, bo tak było?

Brat mojego dziadka też był w Wermachcie (wcielony siłą), zaginął na froncie wschodnim. Czy ma mi być za niego wstyd? Dlaczego?
  • Odpowiedz
@SebaD86: Znaczy się jaki wpływ na bratanice ma Kaczyński bo jestem ciekaw?

Był, ale jeśli patrzymy w przeszłość (skoro wg Ciebie można) ....

Według Ciebie można przecież. Stwierdziłeś że poniekąd krewny odpowiada za działania krewnego. Ja bym się rodziny nikogo nie czepiał. No chyba że najbliższa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ediz4
brat - hmmm...
Żona - hahaha. Bo o kocie nie mówimy?
Syn/córka? Brak. Na boku nie może mieć, bo przecież rodzina = stały związek...
  • Odpowiedz