Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Oczywiście, że kilku odklejeńców na paradzie równości świadczy o wszystkich jej uczestnikach prawda? To jasne.
No chyba, że mówimy o kilku grupach zadeklarowanych faszystów na czele marszu niepodległości, to wtedy już nie xD #bekazprawakow #bekazpisu #marszniepodleglosci #lgbt
Pobierz ejkejej - Oczywiście, że kilku odklejeńców na paradzie równości świadczy o wszystkich...
źródło: comment_1592256796QgfTRpJ1LKwsvjdE6eaW5H.jpg
  • 10
@ejkejej: "demonizowanie osób o innych poglądach" - ojej, ja tylko napisałem, że trzeba dla nich otworzyć komory gazowe, a oni, że jestem nazista, chlip chlip.

"karykatura mszy św" - legitne nabożeństwo odprawiane jak co roku przez Szymona Niemca, biskupa małego, ale istniejącego kościoła. Niemiec ma pierwszy od dawna w Polsce proces za herezję (odprawianie nabożeństwa nie takiego. jakie uznają katolicy).
Że urwa co??? Hierarchów popierd(ekhem)... pohebało.


@RandomowyMetal: Pohebało przede wszystkim policję i prokuraturę. Szymon Niemiec, jako się rzekło wyświęcony biskup małego, ale istniejącego kościoła (Terlikowski twierdzi, że z ważną sukcesją apostolską) ma proces o to, że odprawił we własnym obrządku nabożeństwo. O "obrazę uczuć religijnych".

Moim zdaniem tego inaczej się zinterpretować nie da, jak proces o herezję. Następnie się katolicy obrażą religijnie, jak jakiś protestant powie, że objawienia maryjne to dzieło
@ejkejej: Niestety generalizowanie to w Polsce norma. Np mecz na stadionie jest 30k kibiców i 1k pajaców co przyszli zrobić rozróbę zgadnij o kim będą mówić( ͡° ͜ʖ ͡°). A ludzie to łykną powiedzą że na stadionach mamy samych chuliganów. To samo z Marszem Niepodległości kilka tysięcy osób i zawsze znajdą się osoby do rozróby i prowokacji.

Generalizowanie jest łatwiejsze bo często zgadza się z naszym światopoglądem.