Wpis z mikrobloga

  • 2
No elo, #lgbt
Ja do Was nic nie mam, ale tu macie przykład poparcia dla Was przez wszystkie firmy na świecie.

Popierają, ale tak na 90%.
Jesteście TYLKO targetem finansowym.
Oni też nic do Was nie mają, jedynie chcą Waszych pieniędzy.
Politycy itp. dokładnie tak samo działają.
Duda pewnie Was nawet lubi, ale uznano, że będziecie zajebistym przykładem straszenia Was ludźmi.

I wiecie co? To działa. Wczoraj ktoś z całą powagą powiedział mi, że przez LGBT 4-latki będą w przedszkolach walić konia! Tak, zaprogramowany wyborca PiS.
vartan - No elo, #lgbt
Ja do Was nic nie mam, ale tu macie przykład poparcia dla Was ...

źródło: comment_1592246329hQ1KGvIx9E0ZoETzfxqpuz.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@hekktik to samo jest z BLM :) przecież to chodzi tylko o głosy wyborców.
Czas goi rany i nie tylko. Nawet za 100 lat jakiś czarny z białym się pobije. I to od razu rasizm?
Patrząc na historię, ani tam nie na niewoli, ani zakazów dla czarnych. Samo się wszystko z czasem zagoiło. Tatarzy u nas też czują się jak Polacy po tylu wiekach. No ale ktoś zobaczył, że można coś
  • Odpowiedz
@vartan: to jest proste jak drut. rzucasz zero jedynkowe haselka dla motlochu i patrzysz jak sie pluja, dziela sie prawie idealnie na 2 rowne grupki i wtedy elegancko masz podzielone stado - jedne owce na lewo, drugie na prawo. w tym czasie p-----------z 200mln na to, 100 na tamto, tu jakas prywatyzacja, tu cala rodzina obsadzona po zarządach dziwnych firm robiacych c--j wie co, na koniec stanowisko w ue albo
  • Odpowiedz