Wpis z mikrobloga

Ale mnie w-----ł Rymanowski w polsacie. Dudzie nikt nie przerywał, dzisiaj facet ze sztabu Trzaskowskiego i mu bez przerwy przerywa, wyśmiewa, nie daje dokończyć. Polsatowi powinno się pluć w ryj
#polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muwieszeptem: polsat juz nie jest obiektywny
dzis zaczela sie konferencja kontroli poselskiej, padają pierwsze słowa o tym, że umowa wcale nie dotyczy respiratorów i co zrobił polsat?
przerwa w nadawaniu i zapraszamy na konferencje bosaka XD

a konferencje pisu odpowiadajaca na zarzuty kontroli poselskiej dali w calosci
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Z czym masz problem? Ile razy czytam na wykopie, że TVN jest stacja prywatną, więc nie muszą być obiektywni. Nakrzyczał na goscia tak jak ma w zwyczaju Olejnik? Wygnał ze studia tak jak Kolenda-Zaleska? Polsatowi wolno mniej niż TVN?
  • Odpowiedz
@looonger: po pierwsze to polsat mówi, że jest najbardziej obiektywną stacją. To albo niech te standardy zachowują, albo niech przestaną okłamywać swoich widzów. Przez cały program przerywał, nie pozwalał dokończyć, wcinał się w słowo i nie dał się mu wypowiedzieć, a do tego sypał propagandowymi tekstami rodem z tvp.

Śmieszne. Fikołki. Zalewska wywaliła gościa, który od początku zachowywał się w jej stronę źle, atakował, a na końcu wyraził się skandalicznie.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Polsat to stacja prywatna - nie płacisz i nie musisz oglądać. Oni jedynie chwalą się wynikami sondaży, gdyż widzowie oceniają ich jako najbardziej obiektywnych. Może teraz przestaną. W każdym razie jako stacja prywatna mają takie samo prawo do subiektywizmu jak TVN.
  • Odpowiedz
@looonger: jeszcze raz powtórzę, bo nie dociera : przerywał, nie pozwalał dokończyć, wcinał się w słowo i nie dał się mu wypowiedzieć, zakrzykiwał. To nie są kwestie subiektywne, ale standardy kultury.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Trudno mi się odnieść bo nie widziałem tego programu. Zarzuciłeś Rymanowskiemu, że Dudzie nie przerywał, więc tym samym zasugerowałeś, że nie jest obiektywny. Następnym razem włączysz TVN i poogladasz jak Monisia prowadzi dyskusję. Pełna kulturka.Tekst o pluciu w ryj to też jakiś nowy standard kultury.
  • Odpowiedz
@looonger: no właśnie, nie widziałeś. Często wypowiadasz się w tematach nawet jeśli nie wiesz do końca o czym piszesz? Wywiad z Dudą był z innym dziennikarzem, piszę o obiektywnośco w całej stacji, a nie jednym redaktorze. Najwyraźniej tego z Dudą też nie widziałeś, więc nie masz dwóch kluczowych informacji : jak wyglądał ten z Dudą, a jak ten dzisiejszy. A jednak czujesz, że musisz dodać swoje trzy grosze w kwestii
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Wypowiedziałem się, ponieważ TVN ma wiele podobnych akcji na koncie i często pada argument, że to prywatna stacja i mogą robić co chcą. Zauważ, że w TVP i TVN takie wywiady są na porządku dziennym. Właśnie obejrzałem rozmowę Monisi z Bielanem. Nie zawiodłem się - jak zwykle przekrzykiwała swojego gościa i cały czas mu przerywała. Oczywiście na końcu - jak to ma w zwyczaju - dorzuciła swój komentarz i
  • Odpowiedz