Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urarthone: w pierwszym całe zdanie jest bez sensu, powinno być np. »Serial dla dzieci "Psi patrol" został zaatakowany na Twitterze...«, w drugim masz dwa razy "właściciela" blisko siebie, warto byłoby użyć synonimu (chociaż to już czepianie), w trzecim lepiej by było użyć "profesjonalni kierowcy" zamiast "prawdziwi" bo ci wirtualni też są "prawdziwi" ;) W czwartym masz to "z", w piątym niepotrzebne przecinki w ostatnim zdaniu, a w szóstym "która miał".

Wiadomo,
@nika_blue: No i wszystko się zgadza w sumie :). Pierwsze dla mnie zabrakło tego, że to ten serial został zaatakowany. Reszta czemu według mnie wiedza powszechna. 2 taki odstęp, że do przeżycia, myślałem, że obok siebie jakoś :). 3 mogło chodzić o długość słów. Musisz wiedzieć, że całego szablonu nie rozciągnę. To max jaki wycisnąć mogę. 5. suspens ;). "która miał" bo oryginał mówił o facecie, ale potem zmieniłem na bezosobową
Pobierz urarthone - @nika_blue: No i wszystko się zgadza w sumie :). Pierwsze dla mnie zabrak...
źródło: comment_1592253766yxrZmDLSXc6xdf1NqCWCsc.jpg
@urarthone: jednym z kierowcow ktory wygral 24h le mans jest Kuba Brzezinski, wice mistrz polski w rajdach samochodowych( tych prawdziwych). Ale swoja karierę zaczynał właśnie od wirtualnych rajdów i wyscigow.