Wpis z mikrobloga

Jaki cashback polecacie jeżeli chodzi o najwyższą możliwą stawkę za przedłużenie umowy na Orange Światłowód? Obecnie znalazłem #goodie ze stawka 86,96 zł, ale pewnie znowu przywłaszczą sobie cudze pieniądze, bo oni już tak mają i bardzo lubią to robić - niestety... Zamawialiście usługi Orange przez #goodie i obyło się w tym przypadku bez reklamacji? Polecacie ewentualnie inny cashback?

@Goodie_pl Jak to jest w tym przypadku? W przypadku Orange też celowo nie rejestrujecie z automatu, tylko trzeba składać reklamacje? W przypadku ewentualnej reklamacji na transakcje Orange, przyznajecie również najniższa możliwą stawkę?
Ostatnio składałem zamówienie w Auchan Direct - swoje pierwsze zamówienie tam i oczywiście musiałem reklamować, czy w przypadku uwzględnienia reklamacji otrzymam stawkę za nowego użytkownika i pierwsze swoje zamówienie?

#cashback #orange #swiatlowod #goodie #millenniumgoodie #auchandirect
  • 3
@sodapro: nieustannie pracujemy nad tym, by program cashback działał jak najsprawniej. Jeśli jakaś transakcja nie pojawia się w aplikacji, to nie ma to nic wspólnego z naszym celowym działaniem - wszak zależy nam najbardziej na tym, by wszystkie transakcje "wpadały" użytkownikom. W razie problemu skontaktuj się z nami mailowo na skrzynkę kontakt@goodie.pl. W wiadomości opisz dokładnie sytuację i podaj:
 1) adres e-mail, którego używasz w aplikacji goodie,
 2) numer lub screen