Wpis z mikrobloga

Co może być problemem, jeśli na początku sezonu moi piłkarze w samym dwu meczu #!$%@? wynik kosmiczny, 19:1 i to nie z byle komu, bo gram Legią, drugi sezon a trafiłem na Basel a teraz mam październik i ledwo są wstanie #!$%@?ć gola na 1:0, pomimo 40 oddanych strzałów na bramkę, z czego 3/4 strzałów oddawanych jest z pola karnego?

Tym bardziej że sam nadzoruję trening zespołu, tak jak i indywidualny więc tutaj mam pewność że wszystko robię dobrze, jakieś pomysły? Bo już mnie #!$%@? ta gra. Skąd się bierze takie zajechanie zespołu w tak wczesnej fazie sezonu? Średnia ocenia treningu oscyluję w okolicy 9.0, brak niezadowolonych, każdy aspekt trenowany regularnie i tak dalej... Ciągła rotacja składem jest, więc tutaj też nie ma mowy o zajechaniu zawodników, bo mam aż trzy składy i trochę się zastanawiam czy może to nie przez to? Że zawodnicy wchodzą z buta, robią wynik a potem ich ściągam, wrzucam kolejnych i może jest za duży przemiał, przez co się tak jak by, wypalają? Bo nie zdążą się dobrze ograć a zapał gaśnie? Nie wiem jak to odbierać. :P

#footballmanager #fm19
  • 4
@Mzil: Ah, unikam tym razem... Wcześniej tak robiłem i zero satysfakcji jak w 1 sezonie Lille, zdobyłem poczwórną koronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak jest ryzyko, bo w pierwszym sezonie #!$%@?łem 1. rundę pucharu Polski z MKS Puszcza, która, uwaga, zdobyła puchar. :P

No właśnie teraz zagrałem mecz, a była dwu tygodniowa przerwa i Zjawiński który #!$%@? grał, teraz #!$%@?ł i znowu wpakował hat-tricka, #!$%@? w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoodSniper: ale mi chodzi o to żeby wyłączyć gierkę i włączyć od nowa, u mnie zazwyczaj działa jak idzie za dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciągła rotacja składem jest, więc tutaj też nie ma mowy o zajechaniu zawodników, bo mam aż trzy składy i trochę się zastanawiam czy może to nie przez to?


@GoodSniper: oczywiście że tak, w FM'ie najlepiej działa wymiana zawodnika z zespołu tylko wtedy jak gra #!$%@?ę albo rzeczywiście jest mega zmęczony, jeśli ma średnią 6.8-6.9 i wyżej to jak tylko się da pozostawiaj go w skłądzie + zawodnicy z wysoką determinacją i