Wpis z mikrobloga

właśnie będę jadł śniadanie, flaki trochę przyprawiłem z bułeczką zjem, Krzysztof pojechał niech se jedzie, pieczątkę moją będzie odbierał faktura jest na mnie on nie może dotykać, podatków nie płaci, tabletki wziął, wysyłają listy piszą głupoty, pieczątkę butaprenem zalał, nawet się nie umyje, na jesień sweter założył, on tak lubi, jak w Czarnej Białostockiej robiłem było 60 krów, podchodzi się z wiadrem wyciska się przeciera szmatką i się podłącza dojarki, wkurzył aż się jeść nie chce, dlaczego wydzwaniacie i głupoty gadacie żebyśmy się kłócili, trzeba się pozbywać stąd powoli, (pokazuje butelki po koli) on nie może tego pić, telewizor wszystko co moje to zabieram, dobre flaki, pojechał do sklepu dowiedzieć się gdzie Jacek mieszka, znalazłem cif do kibla wlałem i odkaziłem, zlew też umyłem, okno musiałem otwierać tak odorem waliło, zaraz idę myć się, zostało pół butelki rozpuszczalnika on schował, znalazł reklamówkę wlał i chciał pokazać, kropił deszcz i tak się zrobiło nie znam się, słoneczko zaczyna świecić, muszę faktury wziąć do baru i do sklepu, witaminy muszę kupić, musiałem chować on będzie łykał truł się, popełni samobójstwo napisze kartkę że to moja wina psychicznie chory człowiek, tak samo z kubkiem żeby go spalić, takich ludzi trzeba leczyć, Pawła wygonił krzyczał, jak wychodzę z domu to nikt nie będzie mnie obrażał, chce sam zostać to zostanie, w garnku jeszcze jest ja nie jestem jego tata mama ani brat wujek, niech sobie sam radzi jest dorosły, (pokazuje sandały) o na lato skórzane, mam też pantofle, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - właśnie będę jadł śniadanie, flaki trochę przyprawiłem z bułeczką zjem, Krz...
źródło: comment_1592211092SxpQ4B8ewrB1iELFgj4X2s.jpg
  • 7