Wpis z mikrobloga

Ten Mazurek domaga się odpowiedzi na swoje coraz to bardziej kretyńskie pytania. Nie ma chyba totalnie żadnego materiału na PO, więc wyciąga jakieś populistyczne bzdury z d--y, a konkretnie z TVPiS.

- „zabójcze koperty” to przekaz wprost z TVPiS. To chyba logiczne, że w tamtym czasie było inne postrzeganie tego całego COVID-19. Mówiono, że rzeczywiście wirus się przenosi na kopertach, generalnie był strach. Teraz każdy ma to w dupie. Poza tym tamtych wyborów nie należało przeprowadzać z miliona innych powodów.
- na cholerę PO ma składać projekt ustawy ws. związków partnerskich, skoro większość mają homofoby? Ot tak, żeby było? Przecież to bzdura totalna. Mają to w programie, więc wymagaj tego od nich, gościu, wtedy gdy będą mieli sejmową większość zdolną do przegłosowania ustawy.
- zestawienie słów Czarnka z żądaniem wywalenia Tomczyka za darcie się z megafonu do „dziennikarza” TVP Info, Samuela Pereiry, to ech, skomentuję to tylko w ten sposób - xD

Dla porównania miał ostatnio jako gości Sasina, Szumowskiego czy Bortniczuka i na nich potężny materiał do zaorania, to nie - lepiej nie, bo przecież to koledzy. I tego typa „normalsi” uważają za bezstronnego dziennikarza, który „każdemu dowala po równo”...
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #rmffm
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Sail_and_boats: Właśnie problem w tym, że ludzi z PiSu nie orze. Mając luksus zapraszania do siebie ludzi z partii rządzącej jak Sasin i Szumowski, w momencie gdy był wobec nich największy szum, dał im zwyczajnie szansę na wygłoszenie swojego exposé, o co oskarżał Budkę dzisiaj.

Ja nie wiem czy rolą dziennikarza jest orać polityków - choć oczywiście jest to bardzo spektakularne, to wydaje mi się że o wiele
  • Odpowiedz
jak macie jakiś fajnych bezstronnych dziennikarzy którzy wszystkim dowalają po równo to chętnie się dowiem ;)


@atm-Pa: W Poranku TOK FM jest Wielowieyska, która owszem ma swoje lewicowe poglądy, ale to nie znaczy że nie potrafi ostro jej docisnąć przedstawiciela każdej partii, jak trafi się dobry temat. Mazurek po prostu robi to na siłę wyciągając argumenty z d--y.
Z drugiej strony np. z Szumowskim rozmawiała ostatnio bardzo łagodnie, więc wbrew opinii wielu wykopków trudno jej zarzucić jakąś straszną stronniczość w wywiadach.

W tym samym Poranku jest też Wróbel, który stara się być tak bezstronny że czasem aż wchodzi w symetryzm i jego wywiady mają nieco
  • Odpowiedz
@rorf46: chyba pierwszy raz widziałem dzisiaj w---------o Mazurka, z którym Budka nie chciał gadać "po pisowsku" o zabójczych kopertach i związkach partnerskich xDDD
To ten się obraził i nic nie mówił, a Budka walnął monolog o głosowaniu na RT xDDD

śmiech na sali, mazurek idź pan w c--j z tymi wywiadami
  • Odpowiedz
@rorf46: Przedawkowałeś politykę. Jak kiedyś za bardzo lubiłem jedną opcję polityczną to też mi się wydawało, że Mazurek bardziej n------a w moich. Nie jest to prawdą. A PO bardzo łatwo zaorać bo tą są hipokryci. Nie wiem czy słyszałeś ale słaby wynik MKB uratował przed nielegalnymi wyborami bo się wycofała. Co nie jest prawdą...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: też jestem antypis. Ale to jest chyba obowiązek każdego Polaka. Być przeciwko tej uber komunie xD wracają do tematu. Jestem pewien, że tydzień temu przejechał się mocno po rzeczniku PiSu. Polecam. Też z miesiąc temu ostro potraktował kogoś z mediów publicznych. Zapomniałem stanowiska.
  • Odpowiedz
na cholerę PO ma składać projekt ustawy ws. związków partnerskich, skoro większość mają homofoby? Ot tak, żeby było? Przecież to bzdura totalna. Mają to w programie, więc wymagaj tego od nich, gościu, wtedy gdy będą mieli sejmową większość zdolną do przegłosowania ustawy.


@rorf46: Ciekawe. Jak podobne zarzuty padały pod kątem konfederacji na wykopie to cała neuropka się spuszczała nad sobą że nie chodzi o to czy są szanse czy nie,
  • Odpowiedz