Wpis z mikrobloga

dzień dobry jest czwarta rozpaliłem w piecu, deszczyk padał, będzie mexicano oglądał pozdrawiam, już do tego samochodu nie będę wsiadał, dobrze powiedziałeś on jak się załatwia to nawet wody nie spuści, ja muszę płynem to zalewać, dobrze by było gdyby ktoś mi pomógł węgiel wrzucić, o ptaszek, (pokazuje audi), Krzysiek pokazał że w tej reklamówce coś było tu nic nie ma to woda z dachu, Krzysztof pił piwo bezalkoholowe, wyszedłem bo śpi, skąd on bierze te głupoty? żeby klucze oddać od samochodu? nagrał na moim lajcie, dokumentów nie może znaleźć, ja nie chodzę do lasu, ostrzygłem go na lato, nawet igieł jeszcze nie kupił śmiechu warte, za domem krzyż ta cukrzyca mózg mu zrywa, (opowiada jak wysiadł z samochodu), niech teraz sobie sam radzi, ja będę myślał żeby pozbyć się stąd, tu jest bez sensu ja tracę tylko, zamiast robić lajta na swoje wydatki jestem mu winien jeszcze 170zł, on nonstop mleka pije, coś mu się stanie on się nie słucha ciągle krzyczy wyzywa, nawet ci nie podziękował, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - dzień dobry jest czwarta rozpaliłem w piecu, deszczyk padał, będzie mexican...
źródło: comment_1592192534DF2QnA6UwPh1kWFIgspnsK.jpg
  • 6