Wpis z mikrobloga

@Thachi: Skończ #!$%@?ć. Byłem tym trzecim. Samcem gamma. Czyli #!$%@? z laskami i hierarchią, byleby tworzyć coś wartościowego co mnie przeżyje. Porzuciłem to na kilka lat żeby zaliczać. Nie warto. MGTOW for life
@Thachi: Zaliczałem przez 5 lat. Nie było warto. Ich ego podbijałem jako simp wcześniej. Tylko po latach dopiero zrozumiałem. Nawet jak zaliczasz nie poświęcając ani czasu ani emocji na pierwszy rzut oka, i tak to poświęcasz. To gorzka lekcja. Mężczyzn stać na wile więcej
@vympayer: Jeżeli zainteresowanie jest wzajemnie przekazywane i stopniowo budowane przez obie strony no to jest okej, ale jestem przeciwnikiem tego by to facet coś inicjował i zdradzal swoje intencje, nie w tym świecie który teraz mamy. TRZEBA OLAĆ KOBIETY RAZ NA ZAWSZE, wtedy może będzie normalnie
@Thachi: > Bądź mną

Bądź szczęśliwy ze swoimi książkami i teoriami

Laski na to lecą, ale masz #!$%@? bo książki ciekawsze

Kumple mówią że to zajebiście mieć loszkę

Zostań simpem i friendzone

Przez resztę liceum loszki to #!$%@? i PUA mocno

Przez ten czas ucz się różnych rzeczy bo w sumie cię to ciekawi

Studia

Wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej

Wygryw.jpg

Ruchaj najlepsze loszki bo czemu nie

Zakolak.exe

Dalej ruchasz, nie
@Thachi: Dobra, kompletnie szczerze, a przegrywy mogą się śmiać. Ruchałem, trzymałem za rękę byłem z kilkoma i nienawidzę się za to. Jak któryś chce mi oddać stracone lata to śmiało. Z ryja jestem normie, ale przez ojca pantoflarza byłem jak bluepill. Włożyłem wiele wysiłku żeby to pokonać. Ale uwierzyłem największemu kłamstwu świata, "to loszka sprawi że będziesz szczęśliwy". Jako ten trzeci, gamma, miałem je w dupie. Moja gitara, literatura, wiersze, opowiadania