Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 278
@S7-1500 bo sanitariusz to osoba, która nie ma żadnego wykształcenia medycznego a w karetkach jeżdżą ratownicy medyczni po studiach i bardzo nie lubię jak ktos deprecjonuje mój zawód i to jeszcze w moim mieście :(
  • Odpowiedz
bo sanitariusz to osoba, która nie ma żadnego wykształcenia medycznego a w karetkach jeżdżą ratownicy medyczni po studiach i bardzo nie lubię jak ktos deprecjonuje mój zawód i to jeszcze w moim mieście :(


@Agemaker: co za głupoty piszesz. W karetkach są lekarze
  • Odpowiedz
Zapakowali go do karetki z literką P - pomoc, jakby poszedł do tej drugiej Ski to już #!$%@?, S - smierc i juz nie ratują


@S7-1500: doskonała to była relacja, nie zapomnę jej nigdy ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Nie byłem świadkiem wypadku, akurat wchodzilem po schodach jak to się stało. Najbardziej prawdopodobna rekonstrukcja:


Radiowóz (fioletowy), jechał Królewską w stronę Bronowic. Prawdopodobnie jechali na sygnale, lecz nie mam pewności. Skuter (zielony) jechał Kijowską w stronę Czarnowiejskiej i nie zauważył radiowozu.

Wskazują na to ułożenie skutera (biały), po wypadku, radiowozu(fioletowy) oraz uszkodzenia prawego przodu radiow


@S7-1500: zapomniałem o rysunku xD
S7-1500 - > Nie byłem świadkiem wypadku, akurat wchodzilem po schodach jak to się sta...

źródło: comment_15921480337sQdSr4IP1uRKKXiu00urr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz