Wpis z mikrobloga

Ludzie zawszę się dziwią, że w domu wszystkimi remontami zajmuję się sama. Mój niebieski nie ma prawa tknąć się malowania, gipsowania, kłucia, hydrauliki, silikonowania, nawet kafelki sama kładę. Dzisiaj poprosiłam, żeby wkrętarką odkręcił mi blachę boczną od pralki, a tak, żeby mu podnieść testosteron i ograniczyć szkody w domu. #!$%@?ł pralkę i kibel.
#niebieskiepaski #zwiazki #remont
  • 40
  • Odpowiedz
i już się zleciały wytresowane zwierzaki. A to jak facet to musi wszystko? To nie średniowiecze. Chłop nie musi wszystkiego sam, tak samo jak kobieta. Może zamiast tego zajebiści ruch**, zarabia, gotuje albo sprząta. Musi być coś dla czego ona z nim jest. A w dzisiejszych czasach podział na zadania męskie-żeńskie jest w większości przypadkach chybiony. Najgorzej jeśli chłop nie jest tego świadomy i jeszcze w jakieś kompleksy wpadnie.
Ale zawsze przyjdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hulleck123: jednak podstawowa wiedza o tym jak cokolwiek zrobić by się przydała. Czasem nie ma możliwości wezwania fachowca a np rura cieknie i masz narzędzia pod ręką - tylko musisz wiedzieć jak z nich skorzystać.
  • Odpowiedz
@fobika: a #!$%@? to ja mam tak samo - co się nie dotknę to #!$%@? xD staram się, w teorii wiem jak coś zrobić a jak przychodzi co do czego to najprostszą rzecz #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@fobika: to musi być bardzo fajne tkwić w "związku", w którym partnerka ma cię za niedojdę i nie pozwala robić jakichś rzeczy, bo z pewnością sama zrobi to lepiej XD fajnie fajnie, tak nie za zdrowo


@poprostuzyj: czemu?
Ja nie pozwalam się facetowi tknąć garów bo ostatnio spalił kapuśniak.
Ja natomiast nawet przeciętego kabla nie skręcam, bo zaraz przyleci niebieski, że źle i to najlepiej całkiem wymienić i on to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: pytasz czemu nie jest zdrowe traktowanie partnera jak upośledzonego niedorozwoja i wyśmiewanie go czy raczej co niezdrowego jest w jakimś "pozwalaniu" na coś partnerowi jak średnio rozgarniętemu dziecku, a może o oba?
To oczywiste, że każdy zajmuje się tym w czym jest dobry, ale opka z takim politowaniem o tym swoim biednym psie.. tzn. parterze pisze, że szkoda się go jedynie robi, nawet mimo tego, że sam się w to
  • Odpowiedz