Wpis z mikrobloga

@Havox: Bo on już na YT się nie udziela za bardzo. Ma swoją stronę.
@MD_MDMA:

szury jak @DeadIy

O, widzę awangardę kultury wypowiedzi i poszanowania dla innych. Nic nie wiesz o mnie, a to daje łatwość wnioskowania, że w ogóle masz taki poziom wypowiedzi. Nikt Ci nie każe popierać Kolonki, Golonki czy innego internetowego bajarza, ale kultury to się naucz. Tego
  • Odpowiedz
@DeadIy: oczekujesz eksperckiej wypowiedzi na temat takiego czegoś? Jeszcze większe XD

Sugerowanie że niby ten świr #!$%@? takie cyrki jako specjalną strategie wymyśloną kilka lat temu XD prawdziwy geniusz
  • Odpowiedz
@ShineLow: Hehehe. Po Tobie niczego nie oczekuję, a już z pewnością eksperckiego. Obejrzyj sobie te jego filmiki to zauważysz, że najpierw znalazł kilka tematów, które miały murowaną ,,chwytliwość", a potem wytykał to rządowi, a jeszcze potem pisał, że właśnie to chce zmienić. No zaplanował sobie długofalową kampanię, ale wy myślicie, że jak ktoś planuje coś więcej niż spacer do kibla to już to czyni z niego drugiego Suna Zi.
  • Odpowiedz
Wygląda na kryzys wieku średniego, połączony z narcyzmem i przedobrzeniem z balangami u amerykańskiej socjety.


@Dutch: to też... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On ma ewidetnie jakieś problemy na podłożu schizofrenicznym,2 albo o lekach „zapomina”
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mister_pink: Może mi ktoś wytłumaczyć co sie z nim stało? Kiedys ogladnalem kilka jego filmow i wydawal sie byc ogarniętym facetem a teraz widze jakies dziwne komentarze na fb od niego itp jak gdyby coś naprawde stało mu sie w głowe


@SteelChuckNorris: zawsze śmieszy XDDD
  • Odpowiedz
@niezwornowazony:

On ma ewidetnie jakieś problemy na podłożu schizofrenicznym,2 albo o lekach „zapomina” czasami, albo bierze za słabe

Nie podejmuję się takiej diagnozy, bo raz że nie jestem lekarzem, dwa - nawet gdybym był to diagnoza na podstawie śmiesznych filmików na YT kłóci się chyba z Kodeksem Etyki Lekarskiej, Ale doskonale rozumiem że ktoś mógłby tak pomyśleć. Zwłaszcza po sesji z filmikiem o "Punkcie Nemezis" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda faceta, bo kiedyś naprawdę miał swoje momenty. I nie chodzi nawet o pracę dla TVP w antyku, ale choćby o to, że jako jeden z nielicznych przewidział wygraną Czrampa w czasach gdy ten miał jakieś 0,02%. Może
  • Odpowiedz