Wpis z mikrobloga

Skoro bierzesz X570 mógłbyś zamiast tego SSD Adaty na Pcie 3 wziąć np. Sabrent Rocket na Pcie 4 w porównywalnej cenie.

Jeżeli bierzesz Ryzena to powinieneś dobrać RAM 3600 a nie 3200.
@ponuryrolnik Obecnie faktycznie WiFi i BT znajdziesz głównie w płytach z X570 ale to dlatego, że nie ma jeszcze B550.
Ale możesz poczekać kilka dni bo 16 czerwca wychodzą płyty B550 z Pcie4 i będą znacznie tańsze niż X570.
Kilka modeli powinno mieć WiFi.
Ja bym tu wsadził minimum RTX 2070 super wtedy by to ciągnęło bo przy tej karcie tego monitora nie wykorzystasz. Już lepiej weź tańszy a dołóż do karty
IMO ta grafika przy takiej płycie, procku, RAMie i dysku wygląda jak trabancik przy G klasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dołożyłbym ponad 2x tyle do RTX 2070 SUPER na przykład. A przyoszczędził na dysku - M2 wystarczy 500GB na system + parę gier i najwazniejsze programy, do tego mozesz dokupic zwykly SSD 1-2TB i wyjdzie taniej. Dołożyłbym też coś do większej obudowy. Procek również do wymiany na tańszy.
Z płyt trochę "wypadłem z obiegu" ale cena sugeruje, że przepłacasz : jeśli są na niej rzeczy których nie wykorzystasz od razu to weź model bez "dodatków". I dołóż pamięci do 64.
@ponuryrolnik: Popierdzielony zestaw. Karta dla biedaków, płyta główna jak do zestawu za 10tyś i roboczy dysk dla profecjonalnych montażystów wideo xD Całość jest moim zdaniem do wywalenia i złożenia na nowo. Jeżeli chcesz czyjeść pomocy, to przede wszystkim opisz do czego ma ten komputer być, ile chcesz wydać, co od niego wymagasz i na ile lat ma wystarczyć. Do gierek to w podobnym zakresie cenowym można złożyć coś z GTX 2070
@MZ23: bo nie jest to RGB #!$%@? go wie z przeszklonymi bokami homeseksualna obudowa. a oboduwa dostojna, elegancka. co z tego, ze tania? moja kosztowala wiecej, a prezentuje sie mniej dostojnie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponuryrolnik: jest qwerty ale nie ANSI ani nie ISO. Corsair ma inną długość shifta czy innego Controla, poszukaj sobie info, potem żeby znaleźć pasujące keycapy to jest bieda. Ogólnie robią spoko sprzęt, ale miej to na uwadze ;)