Wpis z mikrobloga

NIE PLUSUJ JAK NIE GRASZ W POE

Vaalowałem hh które leżały mi tylko w stashu jeden się zbrikował i jeśli jest tu jakiś myszek szary co nigdy nie miał hh to może plusnąć to może o 24 uda mi się go wylosować z plusujących i dostanie pasek : D

#pathofexile nie taguje rozdajo bo tam pełno ludzi co klikną, a pewnie i tak nie grają
z.....s - NIE PLUSUJ JAK NIE GRASZ W POE

Vaalowałem hh które leżały mi tylko w sta...

źródło: comment_15919868574irfQ2yrNLw5wuAexQCHhC.jpg

Pobierz
  • 47
@Biszkopcik: no to mało słyszałeś kolego, a po co ma wrzucać bricka na screenie, skoro w tym momencie to jest nic niewarty odpad? :f wygoogluj sobie "bricked ______" jakikolwiek sprzęt to zobaczysz że wszyscy tak mówią, nie tylko nt telefonów
@Biszkopcik: o czym ty mówisz, napisał że rozdaje hh tego ze zdjęcia, ale też napisał to że podczas vaalowania, jeden został zmarnowany, w czym tu widzisz problem?

jak już napisałem, bricked nie odnosi się tylko do "komorlach", ale też do wielu innych rzeczy, wirtualnych jak i prawdziwych.

ps ja jestem rocznik 90, ale widzę kolega mimo że dwa lata młodszy, to jednak na umyśle już pod 70 podchodzi
@Biszkopcik: chyba powinieneś się nauczyć czytać ze zrozumieniem, bo wszyscy to zrozumieli poza tobą
już raz napisałem, to się nie tyczy tylko komórek, komórkę podałem tylko jako przykład, żeby wytłumaczyć osobie tak bardzo niekumatej jak tobie, ale widzę że teraz się uczepiłeś tej komórki jak stary dziad, który się tak przyczepia jak nic nie rozumie