Wpis z mikrobloga

Cześć!
Od dłuższego czasu próbuję znaleźć listę miast do których uda się DudaBus wraz z datami, jednak w internecie pusto, lub ja nie potrafię takowej listy znaleźć..
Przez koronawirusa jeszcze trochę czasu spędzę na ,,bezrobociu" (branża eventowa) i chciałbym spytać Pana Prezydenta o różnicę między festiwalem muzycznym a wiecami wyborczymi. Mam dużo czasu i auto w LPG, więc z chęcią pojeżdżę za DudaBusem, aż uzyskam odpowiedź..

Czy ktoś może pomóc? :)

#andrzejduda #duda #polska #bekazpisu #wybory
  • 6
@Tonios_Young: nie ma takiej listy bo sztab Dudy nie udostępnia informacji odnośnie tego, gdzie w danym dniu będzie Duda. Nawet dziennikarze (z wyjątkiem tych z TVP i "niezależnych" mediów) nie mają takiej informacji. TVN24 niedawno się skarżył, że jak zadzwonili do sztabu Dudy z pytaniem jaką miejscowość odwiedza jutro prezydent to im powiedzieli, że ... jutro prezydent będzie w okolicach Garwolina i to też bez konkretów i po dużej presji od
@to_znowu_ja: dzięki! Nie chciałem się oficjalnie umawiać, tylko spróbować zadać swoje pytanie podczas robienia zdjęć, które prezydent tak chętnie robi po spotkaniach :) Domyślam się, że oficjalne spotkanie jest niemożliwe.

Dziękuje wszystkim za pomoc, będę w takim razie sprawdzał na bieżąco, kiedy będą w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)