Wpis z mikrobloga

@app_user_id1: mi się w Trzaskowskim nie spodobało tylko jedno - jego słowa o inwestycjach. Nie wnikałem w szczegóły CPK, ale skoro Niemcy mają problem z budową CPK w Polsce, to znaczy, że to może być opłacalne. Jeśli Trzaskowski zamierza blokować takie inwestycje, to trochę słabo. Nie zmienia to faktu, że i tak jest lepszym wyborem niż Duda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@app_user_id1: hehe ale jak się tłumaczy że Korwin nie zamknie niepełnosprawnych w gettach i nie odbierze pracy wszystkim kobietom i nie każe im myć garów to Hur dur jaki szur xD
@reynevayen jaką konserwatywną? To, że tak się określają nie oznacza, że takie wartości faktycznie wyznają. Ich czyny przemawiają zupełnie odwrotnie, ich "konserwatywność" to zwykłe populistyczne narzędzie.
@Zivaincel: Nie no jasne, ja im w głowach nie siedzę, może działacze PiS-u to w rzeczywistości ateiści, panteiści albo buddyści. Niemniej biorąc pod uwagę, że to właśnie działacze jedynej słusznej partii romansują z kościołem katolickim i wespół z nim tępią homoseksualistów, in-vitro czy edukację seksualną, to właśnie działacze jedynej słusznej partii zasiadają w komisji sejmowej ds. przeciwdziałania ateizacji polski, to działacze jedynej słusznej partii "bronią" czegoś, co nazywają "tradycyjną rodziną" i
@app_user_id1: PIS to najgorszy mariaż lewej i prawej strony. Mają kulturowy konserwatyzm, zakrawający o religijny fundamentalizm a czasem nawet fanatyzm ( każdy fanatyzm jest szkodliwy ) zaś gospodarczo wyznają stronę socjalną bardziej niż SLD ( mające LEWICĘ w nazwie ), z całym ich parciem na socjalne zapomogi i pogardą dla poszczególnych grup lepiej zarabiających jak chociażby lekarze.