Wpis z mikrobloga

  • 400
wymieniałam wczoraj matryce w laptopie i normalnie - zdjełam ramkę i wpiełam nową ....

A znajomy, który się temu przyglądał, pół godziny przeżywał co ja robię, jak to możliwe, umiem lepiej niż on, jestem różową, przecie to laptop do #!$%@?

po czym odpalam elegancko laptopa wszystko git

a chłop error na twarzy XDDD

#informatyka #heheszki
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@un_espoir: bo to meme że kobiety nie umieją takich rzeczy xd umieją tylko większości się po prostu nie chce chwilę pomyśleć i zrobić xd
  • Odpowiedz
@un_espoir: wymieniałem wczoraj tabletke w zmywarce i normalnie - zdjełam ramkę i wpiełam nową ....

A znajoma, która się temu przyglądała, pół godziny przeżywała co ja robię, jak to możliwe, umiem lepiej niż ona, jestem niebieskim,a przecie to zmywarka

po czym odpalam eleganckozmywarke wszystko
  • Odpowiedz
@un_espoir Wiesz co jest w życiu piękne?Kiedy masz chwilę zwątpienia w życiu,wszystko przestaje mieć sens,wchodzisz na wykop i czytasz o tym jak mirabelka potrafi wymienić matryce w laptopie.Cudownie,że istnieją takie kobiety na tym świecie.Przesylam buziaki.
  • Odpowiedz
@un_espoir: zawsze mnie bawi jak kobieta robi rzecz banalną z perspektywy normalnego faceta, ale nagle urasta ona do rangi heroicznej ze względu na płeć, tak samo jest jak facet ugotuje coś banalnego np rosół i jest UUUU FACET UMI GOTOWAĆ WIELKIE NIEBA
  • Odpowiedz
@un_espoir: W sumie to się rozkręca całość bo czasem sama ramka nie wystarczy. No ale co model to inaczej.

I w sumie to kobiety lepiej nadają się do serwisu, macie mniejsze i dokładniejsze dłonie

I ogólnie to lubie informatyczki ;)
  • Odpowiedz