Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Za jakiś czas oddają moje mieszkanie w stanie deweloperskim i wykańczając chciałem kupić m.in kilka urządzeń #smarthome od #xiaomi #yeelight ale mam kilka wątpliwości.

2x lampki nocne
3x te lampy 450/650 a'la plafon
1x Xiaomi meteorite nad stół
2x LED stripes nad blat kuchenny
+Przelaczniki i potem pewnie dojdzie odkurzacz

-Czy którekolwiek z tych sprzętów ma wymienialne żarówki? Czy spali się jakiś element i do kosza?

-Ma ktoś te wisząca lampę meteorite? Sprawuje się?

-Czy któryś z chinskich sklepów oferuje gwarancję na terenie Polski?

-Te przełączniki mają normalna wersję podłączana pod prąd, bez baterii? Dużo zachodu z ich podpinaniem? Trzeba do tego wszystkiego mostek?
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shashek: rok/dwa temu napaliłem się na zarowk yeeling.
Taka co można połączyć po WiFi.
Chciałem tylko że jak leżę w łóżku to zeby się wyłączyła.
Po kilku dniach się poddałem.

Szczerze to szkoda czasu i kasy.
A jak bardzo chcesz to kup jedna i zobacz jak to działa
  • Odpowiedz
@Shashek: Przypuszczam, że nie jest łatwo wymienić spalone diody w tych wszystkich lampach. Jednak najlepsze są najprostsze rozwiązania. Jeśli mogę coś polecić to żarówki z ikea bo są trwałe i mają temp. barwową nie do odróżnienia względem tradycyjnych żarówek i dobrych swietlówek.
  • Odpowiedz
@Shashek nie kupuj lamp wifi, a szczególnie nie kupuj żarówek wifi. Zainstaluj włączniki WiFi - nie tracisz możliwości fizycznego włączania, wyłączenia światła, ale zyskujesz WiFi.
  • Odpowiedz
@Markus8827 żarówka, czy lampa musi być stale pod prądem. Czy fizyczny włącznik musi być zawsze na ON, jak będzie na off to nie będzie działa wifi bo nie dostanie prądu.

Możliwe że sama lampa wifi dostaje prąd z innej żyły to wtedy spoko.
  • Odpowiedz