Wpis z mikrobloga

@wolfenek: Ja pamiętam że jak jeszcze przed wydaniem gry pokazywali jakieś filmiki z valoranta to nie byłem w ogóle przekonany do tej gry właśnie z powodu skilli ale jak już zagrałem to całkowicie mi to siadło.Podoba mi się to że jak ktoś jest kreatywny to można fajnie korzystać ze skilli (np te skakanie Raze dzięki bombom)
@botaz: Mi też vanguard jeszcze nic nie z pctem nie zrobił. Codziennie gram sobie ze dwa czy trzy meczyki i też nawet haxa nie widziałem żadnego. A z tą inwazyjnością to trochę xD bo sporo jakiś małych gierek jak się okazywało miało jakieś koparki kryptowalut wbudowane. Na becie to się chociaż przyznali, że faktycznie vanguard cały czas w tle śmiga.

Ale odkąd też gierka wyszła vanguarda normalnie da się wyłączyć i
@Ichirooo: @wolfenek: No właśnie pewnie dlatego hejtują bo w tej grze nie liczy się skill głównie, a myślenie głową jak wykorzystać umiejętności. Nie oszukujmy się kto głównie grał w csgo :P. Valorant jest bardziej strategiczną grą w stylu LoLa.
@Niraya W tej grze należy się spodziewać niespodziewanego ( Jett użyła dwóch Q By dostać się w niedostępne miejsce) ,ale też nie jest to gra dla kamperow (Różnorodność skilli ala molotow bądź ulti brimstona) Sam miałem sytuację jak zostałem w clutchu 1 na 4 z AWP I zabiłem juz 3(na haven w blindzie) ,Spike pod celownikiem ,bez szans na wygraną A tu cyk ulti Brimstone na morde bez szans ucieczki I jednak
@wolfenek: Dokładnie wszystko co powiedzialeś jest kwitesencją tej gry :). Jeżeli chodzi o detronizacje to zobaczymy jak to będzie wyglądało po wprowadzeniu e-sportu bo póki co Valorant nie ma szans. To czy przebije zależy o wielu czynników i z chęcią będę obserwowała scene bo może być ciekawie :D
@Niraya Jesli chodzi o esport to mamy do czynienia z riotem czyli z firmą,która na swoje turnieje prxeciaga największa ilość osób. Nawet taka organizacja jak G2 jeszcze w becie organizowała turnieje. Myślę,ze wielu skillowych graczy z innych gier jak fortnite,Cod,R6 I overwatch (Defran np),ale I ludzie którym nie poszło albo juz nie chcą grać w CS będzie chciało grać profesjonalnie w tę grę bo jak wiadomo Riot =ogromne siano