Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@gdziemojimbuspiatka moj trener z ktorym zaczynalem cwiczyc to trojboista i #!$%@? przy okazji, wiec mialem #!$%@? cwiczen na czworki i dwojki w planie, superserie sissy sq z bulgarami i takie tam cuda, no i tak wyszlo. Inna sprawa, ze uda zareagowaly jako pierwsze na trening i to bardzo mocno, wiec to po prostu geny.
  • Odpowiedz
  • 86
@korpoRator bierz sie bierz :) ja przez wiekszosc czasu zmuszalem sie do treningow, do kolejnych serii, ostatnich repow, do trzymania michy itd.
Ale przychodzi dzien, gdzie nie chce Ci sie rzygac po serii siadow i nie masz mroczkow przed oczami. Potem przychodzi dzien, w ktorym robisz 20tys krokow na spacerze i nie czujesz zmeczenia, gdzie wczesniej sapales czlapiac do lodowki. Przychodzi dzien, ze przebiegasz swoje pierwsze 5km, potem 10 i jest
  • Odpowiedz
  • 27
@100piwdlapiotsza #!$%@? z warszawskich koksow, Owca fake natural z kosmicznymi wynikami w krotkim czasie, nabity towarem jak brojler, a #!$%@? ze jest natty. No i oni sprzedaja kawe piernikowa za miliony monet, a my tu sie smiejemy ze pewnie od tej kawy go tak #!$%@?.
Kawa piernikowa = doping saa
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hesuss: super przemiana, gratulacje! Czy korzystasz z jakichś specjalnych środków? Nie znam się na tym ale kojarzę kreatynę czy inne takie xd jestem na redukcji aktualnie więc jestem mega ciekaw czy czymś się wspomagasz :)
  • Odpowiedz
@hesuss: hahha już myślałem, że ktoś wynalazł świętego grala ¯\_(ツ)_/¯ a tak serio, to mega przemiana. Ja parę lat temu miałem kaloryfer na brzuchu, a teraz po ciężkim wypadku i zakazie ćwiczeń, biegania i pływania przez 2 lata spasłem się i mam boiler - jakieś 112kg. Nie mogę się zmobilizować, bo mam wszędzie daleko-mieszkam na wsi
  • Odpowiedz