Wpis z mikrobloga

@fabfab2k20: byłeś jełoo, i siedzisz w Polszy za 3000 koła cebuli haha, Jełopo dekadę temu kurier w UOS miał 2700 ojro. i praca z ludzmi, nie typowymi przegrywami polaczkami, co ci #!$%@?ą paczkę z samochodu. #!$%@? siętam dalej w PRL. Aha w hameryce kurier UPS to teżdobra robota za dobre $ CIULU. A że byłęś w UK na zmywaku, haha, tzn że jesteś za tępy aby ogaraniać komunkację, uczyć się nowych
@DonJohnsonXIII: Czyli jednak jesteś kurierem. KURIER TO ZAWSZE I WSZEDZIE SMIEĆ. DLA DZIECI BEZ SZKOŁY. Grzeczniej do Pana, bo jutro bedziesz dzwigał kilogramy na 4 piętro. CHODZIŁO SIĘ NA WAGARY, TRZEBA DŹWIGAĆ DZIŚ CIĘŻARY. SIEDŻ W TYM NIEMCZECH I PODCIERAJ DUPY NAZISTOM. I PAMIĘTAJ KURIERKA TO DOBRA PRACA DLA MŁODYCH CWELI POPYCHACZY. Z DYSTANSEM STULEJO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DonJohnsonXIII: Tak trochę ciebie rozumiem 8 czy nawet i wiecej godzin wożenia tych paczek. Targania na piętra. Załadunek, rozładunek. Jaja spocone. Nie dziwi mnie potem że wpadasz na tag pobluzgać na Szafe. Masz do tego prawo, inni biegają, strzelają. Każdy musi się jakoś rozładować. Tylko nie kop tych biednych paczek.
@fabfab2k20: kurierem byłęm JEŁOPO w UPS, dekadętemu, i zarabiałem wincyj niż ty ciulu teraz w Polszy-przez pół roku, spasiony jak Bebzunator-bo trzeba nosić paczki hahaha, hahahahahhaahahahahahaha hahaha. A widzę że sam kopałeś paczki i cię #!$%@?, i teraz PIERDZISZ W PRL jak maśle, hahahaha
Wpis pierwszy nawiązywał do tego CIULU iż BEBZUANTOR bez KURIERKi bym zdechł, pod kieleckim bazarem.
Większość gówna które zamawia dostaje przez takich włąsnie sflustroawnych polaczkó, którym spociła
@DonJohnsonXIII: Masz bardzo ubogie słownictwo. Co tylko potwierdza, że do kurierki biorą ludzi z łapanki. Menel z prawkiem by się nadawał. To nie moja wina że w Polsce ci nie wyszło. Jutro się nasłuchasz za ojro że jesteś polaczkiem cwaniaczkiem. Smutne to. Szkoda mi że moi rodacy tak kończą. Myj jaja i oszczedzaj sily na jutro. Jutro będzie ciezki dzień.
@fabfab2k20: ubogi to to ty synek jesteś, mnie cieszy to że takie flustraty kopią ci paczki i dla twojego Bebzunatora. :D Oby tak dalej...
a teraz #!$%@?...
zanudziłeś mnie i straciłem mój cenny czas na wpisy zielonego bakłażna z wypoka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aha obecnie pracuje dla UBERA hahah
@DonJohnsonXIII: Nie zapomnij wyprasować sobie brązowego mundurka UPS. Zapomniałem że wy ich nie ściagacie. Dla UBERa dorabiasz po godzinach? To jeszcze gorszy syf. To praca dla hindusów i innych ciapków. Sie pogrożyłeś teraz. Robię screeny. Takie ciula to tu dawno nie było. Żegnaj cierpie jadę na relax.