Wpis z mikrobloga

wykazałeś 0zl w marcu to znaczy ze brak przychodów nie był spowodowany COVID-19, skoro lockdown był w połowie miesiąca.


@py-jter: wiesz, że polska firma może handlować z zagranicznymi, nie? Dodatkowo klienci też często prowadzą biznes i widzą co się dzieje. Część z klientów firmy z którą współpracuje już końcem lutego zaczynała się powoli wycofywać z inwestycji i przygotowywać na gorsze czasy, ciąć koszty. Faktury za luty zapłacili, ale już zaczęli negocjować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@eblis85: przeciez @py-jter: ci dobrzr napisał xD lockdown od 12.03, jakim cudem miałeś zerowy przychód? Skąd ZUS ma wiedzieć, że leżysz przez covid, a nie przez to, że masz słaby biznes? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 152
@eblis85 w marcu miałeś 0.00 zł. W kwietniu powinieneś mieć o 15% mniej niż w marcu aby pomóc się należała czyli 85% kwoty z marca. 0.00 * 85% = 0.00 o #!$%@? tu chodzi...
Zgodnie z matmą się zgadza, ale zus jak widać liczy inaczej xD
  • Odpowiedz
@eblis85: przecież całe ograniczenia zaczęły się gdzieś od połowy marca dopiero. To chyba dobrze, że nie ma wsparcia dla firm/osób, które jeszcze przed epidemią nie zarabiały.
Chyba jesteś tym samym typem osób co są od zeszłego roku bez pracy, ale wnioski o dofinansowanie/wsparcie składają z powodu epidemii XD
  • Odpowiedz
Miałem identyczną sytuację z przychodem ale do mnie zadzwoniła kobitka z ZUSu z prośbą żebym w tej sytuacji anulował wniosek xD
Oczywiście odmówiłem. Chyba dbają o statystki.
  • Odpowiedz