Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Tak jest od 20 lat. Ludzie głosują na coraz większe miernoty z wyborów na wybory. Nie ma tutaj jakiegoś parcia na partie polityczny żeby się rozwijały, reformowały. Bo wystarczy że partia A nie ma takiej samej nazwy jak B i już.
  • Odpowiedz
@podbrodek:

nie będzie ta pseudo elita jest oderwana od koryta dlatego takie szczucie jest na PiS


Wiadomości TVP i ogólnie media publiczne po dojściu do władzy PiS przebiły wszystkie dotychczasowe "formy" szczucia w polskiej polityce po 1989 roku. Taka jest niestety prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Simple-Man:

@Lolenson1888:

2015: wazne zeby peło dupy pekły

2020: wazne zeby pis dupy pekly

Otóż nie tym razem, teraz ból dupy pisu ma byc jedynie efektem ubczonym a nie powodem samym w sobie.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: @Kosciany: @Simple-Man: @SpasticInk:
Po pierwsze - co to za symetryzm?
Owszem, ludzie byli wkurzeni za PO bo byly rozne afery, ale nie spodziewali sie tego co nadciagnie. PiS to jest najgorszy rząd w historii wolnej Polski.
Po drugie - sklad PO od tamtego czasu praktycznie w wiekszosci sie wymienil.
Jest tam pd groma nowych ludzi, mlodych, swiezych z ambicjami i takich ktorzy chca walczyc o Polske. #!$%@?
  • Odpowiedz
@loczyn: mówisz o tych miernotach z nowoczesnej, co nawet długów partii nie popłacili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dafto: Nie, nie o nich. Koalicja Obywatelska to zbiór partii, a Platforma Obywatelska to Platforma Obywatelska.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak w ostatnich wyborach jako narodowiec cieszyłem się z wygranej pisu. Dorośli mówili że to źle a ja zaznaczałem że PiS to będzie dobra partia i niech spróbują porządzić. I wiecie co? W tych wyborach mówię że nie chcę pisu a dorośli są za pisem pod argumentem że na stare lata chcą sobie zapewnić byt bo emerytury są marne. Szkoda tylko że ja będę musiał za ten dobrobyt odpracowywać...
  • Odpowiedz