Wpis z mikrobloga

Trolle #pis produkują coraz bardziej #cringe content. Hej #4konserwy czy do legitymacji partyjnych #pis dodają już foliowe czapeczki gratis? Aż pozwolę sobie zawołać czołowego propagandystę tej partii @skizo, bo pewnie będzie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten plan balcerowicza pisany w siedzibie wyborczej w jedną noc xD Niezły zdolniacha jak ponad 40 lat komunistycznego burdelu naprawiali w tak krótkim czasie xD xD xD

#neuropa #prawackihumorcodzienny #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #polska #polityka #wybory #bekazpropagandy
grubson234567 - Trolle #pis produkują coraz bardziej #cringe content. Hej #4konserwy ...

źródło: comment_1591790450MARVaC1R5Cp3cODOrGSYF5.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: byla mowa o mulzumanskich uchodzcach. Przyjelismy chrześcijan z syrii i wyslalismy tam bardza duza pomoc. Jestem zdania ze tym krajom nalezy pomagac na miejscu, a nie przyjmowac do europy.
  • Odpowiedz
Super. Też jestem za tym. Ale to nie powód aby się wywalić na UE. I nie było mowy o muzułmanach. Pokaż mi jeden dokument ( PL lub UE ) w którym nakazane jest przyjmowanie uchodźców będących wyznawcami tylko danej religii ( w tym wypadku muzułmanów ) - NIE MA. Bo to właśnie jest rasizm z którym UE walczy na co dzień. Wiesz dlaczego tak mało Polaków bywa na spotkaniach grupy Bilderberg? To
  • Odpowiedz
@dave8: PO chciało ale to Pis przyjął. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ważne kto chciał, ważne kto przyjął. A my wypełniliśmy swoją powinność wobec UE i przyjęliśmy tę grupę. Myślisz, że czemu temat uchodźców zniknął nagle z mediów narodowych? Już nie chcą do Europy?
  • Odpowiedz