Wpis z mikrobloga

Ej murki chyba #afera jest xDDD Nie wiem, czy ktoś jeszcze kojarzy #wariatzbiecza . To w skrócie nieźle poryty kolo, który jakiś czas temu wrzucał zdjęcia przypadkowych lasek na twittera. Później chciał je szantażować, że za usunięcie muszą sie z nim umówić xDDD No gość jest ładnie zryty, ale nie o tym.
W swoim ostatnim filmie chwali sie że tworzy destrykty monet xDDDDD Nie wiem czy jest to legalne, ale jak cos to ostrzegam qumpli z tagu #numizmatyka żeby uważać.
Tu filmik. Krótki i bardzo cicho nagrany, ale jeszcze wisi.
dyzmund - Ej murki chyba #afera jest xDDD Nie wiem, czy ktoś jeszcze kojarzy #wariatz...
  • 9
@michal_azotow: Tak, ale nie do końca... Spędziłem sporo czasu na obserwację tego typa (co ja robię ze swoim życiem...) i fakt nie jestem specjalista, ale gosć potrafi być nieobliczalny... Moim zdaniem przydała by mu się izolacja. Konon to niegroźny patus, tu mamy świra zakręconego na punkcie "narzeczonej" i frustracji seksualnej. Szkoda mi sąsiadów
@tmk1: Tu chyba nie ma dobrego rozwiązania... Gość serio napastował jedną (co najmniej) laske na jakimś peronie parę lat temu. Miał za to sprawę. Prawdopodobnie też dlatego poleciało jego główne konto na TT. Teraz niby go pilnują w zborze (Jehowcy) i rodzice, ale jaka jest gwarancja, że nie odwali czegoś grubszego? Jak pisałem typ potrafi być agresywny... Ale fakt, w ośrodku pewnie by go wykończyli. Zwłaszcza za molestowanie...
@dyzmund: rozwiązanie to byłaby obserwacja i zakład taki czy inny i/albo leczenie, ale u nas to musi dojść do tragedii żeby ktoś się zainteresował albo po najniższej linii oporu trzeba zgotować tragedię osobie, która może na to wcale nie zasługiwać
@tmk1: Po akcji z molestowaniem najprawdopodobniej był. Niewiele wiadomo, bo wyparował na ~pół roku. Chyba coś pomogło, bo przestał wrzucać zdjęcia randomowych lasek... Ale na niektórych nagraniach widać że pod wględem agresji wcale nie jest lepiej. Zwłaszcza w stosunku do Biesia (sąsiad z którym toczy wojnę) i dalszej rodziny o spadek. Ja #!$%@?. Mam za dużo wolnego czasu...