Wpis z mikrobloga

Nie polecam lodówek od LG. Wczoraj usłyszałam huk, jakby ktoś odpalił achtunga pod blokiem, wyszedłem na balkon i nic, więc poszedłem normalnie spać. Dzisiaj otwieram lodówkę, a tam taki widok zastałem. Półka, ot tak sama sobie pękła. Zastanawiam się od wczoraj jak to w ogóle jest możliwe. Jakaś różnica ciśnień, czy bardziej kwestie paranormalne?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na półce stały tylko trzy lekkie talerzyki, więc to na pewno nie kwestia obciążenia.
Nie chcę nawet myśleć co by się mogło stać, gdybym wczoraj wieczorem otworzył tą lodówkę w "tym momencie". Swoją drogą ciekawe, czy mógłbym pozwać za to producenta...

#lodowka #truestory #coolstory #mindfuck #lg #paranormalne
s.....6 - Nie polecam lodówek od LG. Wczoraj usłyszałam huk, jakby ktoś odpalił achtu...

źródło: comment_1591781769W9wEsL1qMbC0DL1yKN21RL.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@shinigami26: naprężenie w szkle mogło powstać z różny temperatur z ciepła pochodzącego z garnków na dole.
Konwekcja to zjawisko, które opisuje, że gorące powietrze ucieka do góry.
  • Odpowiedz
@shinigami26: wstawiłeś pewnie ciepłe żarcie do lodówki i dziwisz się że tacka poszła w pył xD i jeszcze chcesz producenta pozwać za swoją głupotę.

Ehh polaczki cebulaczki kiedy wy się nauczycie...
  • Odpowiedz
@shinigami26 pewnie LG nie jest jedyną firmą, która zamawia szkło od tego producenta, ale po kimś było trzeba pojechać więc najlepiej po producencie lodówki... Eh jakie to polskie, nie lepiej reklamować i ewentualnie wtedy napisać jaki był feedback?
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: Skoro LG zdecydowało się na korzystanie ze szkła od tego producenta to chyba poniekąd jest również odpowiedzialne, ponieważ nie dopilnowało sprawy jakości półproduktów z których składa się ich lodówka. Swoją drogą, to co Ty masz z tym nazywaniem, że to takie "polskie"? Jakieś kompleksy z powodu bycia Polakiem? Bo nie do końca rozumiem...
Poza tym odchodząc trochę od tematu to już wcześniej były problemy z lodówką, to znaczy z
  • Odpowiedz
jakby taki odłamek wystrzelił prosto w oko to nie miałby prawa mi nic zrobić.


@shinigami26: jakby wystrzelił to tak, ale nie sugerujesz chyba że miałby tyle energii kinetycznej żeby w ogóle dolecieć do twojego oka z lodówki? O.o To nie petarda kolego tylko siły naprężeń, te kawałki opadają od razu w dół
  • Odpowiedz
@Wap30: Panie ekspercie, przepraszam bardzo, ale skoro opadają sobie tak "od razu w dół" to jakim cudem kilka z nich trafiło do półki na drzwiach, która była powyżej tej pękniętej półki? Zgodzę się, że jakby to było pod wpływem ciężaru to odłamki poleciały by w dół, ale tutaj ona "WYSTRZELIŁA".
  • Odpowiedz