Wpis z mikrobloga

Nie polecam lodówek od LG. Wczoraj usłyszałam huk, jakby ktoś odpalił achtunga pod blokiem, wyszedłem na balkon i nic, więc poszedłem normalnie spać. Dzisiaj otwieram lodówkę, a tam taki widok zastałem. Półka, ot tak sama sobie pękła. Zastanawiam się od wczoraj jak to w ogóle jest możliwe. Jakaś różnica ciśnień, czy bardziej kwestie paranormalne?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na półce stały tylko trzy lekkie talerzyki, więc to na pewno nie kwestia obciążenia.
Nie chcę nawet myśleć co by się mogło stać, gdybym wczoraj wieczorem otworzył tą lodówkę w "tym momencie". Swoją drogą ciekawe, czy mógłbym pozwać za to producenta...

#lodowka #truestory #coolstory #mindfuck #lg #paranormalne
s.....6 - Nie polecam lodówek od LG. Wczoraj usłyszałam huk, jakby ktoś odpalił achtu...

źródło: comment_1591781769W9wEsL1qMbC0DL1yKN21RL.jpg

Pobierz
  • 29
@antek_akrobata: Skoro LG zdecydowało się na korzystanie ze szkła od tego producenta to chyba poniekąd jest również odpowiedzialne, ponieważ nie dopilnowało sprawy jakości półproduktów z których składa się ich lodówka. Swoją drogą, to co Ty masz z tym nazywaniem, że to takie "polskie"? Jakieś kompleksy z powodu bycia Polakiem? Bo nie do końca rozumiem...
Poza tym odchodząc trochę od tematu to już wcześniej były problemy z lodówką, to znaczy z termostatem.
@Wap30: Panie ekspercie, przepraszam bardzo, ale skoro opadają sobie tak "od razu w dół" to jakim cudem kilka z nich trafiło do półki na drzwiach, która była powyżej tej pękniętej półki? Zgodzę się, że jakby to było pod wpływem ciężaru to odłamki poleciały by w dół, ale tutaj ona "WYSTRZELIŁA".