Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Ja mam takie trochę wstydliwe pytanie, bo byłem na divach po raz pierwszy i w sumie tylko na Francuza Bez Gumy. I wszystko spoko,tylko po jakimś czasie zauważyłem, że z benka schodzi/łuszczy się skóra. Nie jest to uciążliwe, ale trwa od wielu miesięcy. Czasem tak miałem jak żelu podczas prysznica nie spłukałem, albo innego kosmetyku - ale kilka dni i przechodziła. Tymczasem teraz ciągnie się to kilka miesięcy, raz mocniej raz słabiej. Tak sobie myślę, że diving mógł mieć na to wpływ jak szukam przyczyny. Tylko no właśnie, bo problem tylko występuje jak ben jest w erekcji. W pierwszej chwili myślałem, że jest to grzybica. Ale sytuacja się nie pogarsza, nic więcej się tam nie psuje, nic nie boli, nic nie swędzi, żadnych problemów z oddawaniem moczu i nie wygląda jak na grafice google, więc w sumie sam nie wiem. Jakąś maść nawilżającą skórę spróbować, czy lekarz? Jaka to może być choroba? Bo chyba wenerem od samego FBG nie tak łatwo się zarazić, zresztą też żaden nie pasuje mi do tego opisu. Miał ktoś może podobnie?
#penis #roksa #divyzwykopem #lekarz #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee0a768728c34cfab07ebb2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[================........................] 39% (92zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 13
albo marna zarzutka albo największe na świecie połączenia debila z pechowcem. bo podawałem bez gumy wielokrotnie około 20 różnym divom i badając się co kilka miesięcy nigdy niczego nie złapałem, no ale jak twój pierwszy raz dziwnie zbiega się z jakimiś zmianami skórnymi a dodatkowo ignorujesz temat przez pół roku i wolisz pytać wykop zamiast lekarza, to składam ci byku najszczersze gratulacje xd
OP: @pap123: Nie wiem, czy od tego, to moje przypuszczenie po kilku miesiącach. Tak jak mówiłem wcześniej - zmiany skórne miałem wcześniej, ale na innych częściach ciała, które znikały równie szybko co się pojawiały. A czemu nie byłem u lekarza? Bo po prostu nie jest to uciążliwe, łatwo nawet przeoczyć, myśląc: "a, to pewnie żel mnie podrażnia; a pewnie proszek do prania; a może woda ma więcej detergentów". To nie