Wpis z mikrobloga

@Piospi: A tam gadanie, nowe Eclipse jest w opór kontrowersyjne ale bardzo praktyczne. Space Stara używają bo tam gdzie nazywa się Mirage absolutnie się nie sprzedaje a poza tym jest całkiem ciekawą alternatywą dla Fabii. Tylko 3000GT żal. Nie bądźmy niczym amerykanie oburzający się, że Ford śmie śmieć nazwać elektryczne auto niebędące muscle carem Mustangiem. Sam też chciałbym tryumfalnego powrotu cywilnych aut sportowych do oferty, ale nie to się teraz sprzedaje.
@Canmoh: Niezależnie od tego czy mi się to podoba, czy też nie producent może nadać jakąkolwiek nazwę autu. Mach-E moim zdaniem ma prawo nazywać się Mustang jak każdy inny model z gamy, nawet stylizacja się zgadza. Co do Eclipse, to jest już kwestia prywatna co ktoś o tej myśli, ja tylko dodam, że nie widziałem zamieszek w Detroid gdy nazwą mojej ukochanej Pumy nazwano małego crossovera ( ͡° ͜ʖ
M1PH6_5 - @Canmoh: Niezależnie od tego czy mi się to podoba, czy też nie producent mo...

źródło: comment_1591779270N5TJvrXaPFVHpuusqGilfl.jpg

Pobierz
@M1PH6_5 Owszem może nadać jaką nazwę chce ale powinien mieć na tyle godności żeby nie nazywać tfu suva nazwą sportowego coupe. SUV nigdy nie bedzie sportowy, zawsze bedzie kioskiem na kołach. Chcą zrobic praktycznego suva to niech nie nazywają go po sportowych autach zabawkach dla dorosłych facetów. Takie moje zdanie, a jak wiadomo moje jest mojsze.