Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od paru miesięcy mam wstydliwy problem - strasznie śmierdzi mi z ust. Mam cały czas sucho w ustach mimo że wypijam kilka litrów wody dziennie. Zaczęło się to mniej więcej wtedy co pandemia a przynajmniej zauważyłem to wtedy jak zacząłem całe dnie spędzać przy komputerze. Smród czasem jest tak obrzydliwy że aż chce mi się wymiotować. Fajek nie palę, myję zęby kilka razy dziennie, jak nie zapomnę to nitkuję, czyszczę język. Nic to nie pomaga, śmierdzi tak samo i tak samo mam sucho w ustach, myślę że to jest jakoś powiązane bo wcześniej tak nie miałem. Zęby też mam chyba zdrowe, żaden nie boli, dziąsła rzadko krwawią. Ktoś się mierzył z czymś podobnym i ma jakieś rady? Specjalne płyny do płukania ust, pasty, irygator, cokolwiek? Wiem że najlepiej iść z tym do dentysty albo laryngologa ale no sytuacja jest jaka jest i pewnie normalne wizyty będą dopiero za parę miesięcy.
#zdrowie #medycyna #higiena #higienajamyustnej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edf9774728c34cfab07e988
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 39% (92zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 8
Marcin: Są dwie możliwe przyczyny: migdałki (np. przewlekłe zapalenie) lub problemy żołądkowe, które powodują, że zapach wydobywa się aż z układu pokarmowego. Polecam wizytę u laryngologa - jeśli to migdałki, to szybko się o tym przekonasz, lekarz wygrzebie Ci z gardła osadzające się tam treści - u mnie były to resztki pokarmu, które zalegając, przyczyniły się do przewlekłego zapalenia. Nie pomogło leczenie, dostałem skierowanie na operację. Migdałki wycięte, problem ustąpił. Pozdrawiam.