Wpis z mikrobloga

Wyszedlem na 40 minut na sniadanie, wracam zamek wyglada jakby ktos petarde do niego wlozyl. Drzwi po popchnieciu otworzyly sie same.

Z chaty nic nie zniknelo, a byla czesc rzeczy na wierzchu.

Co to mialo na celu? Po fakcie skojarzylem, ze minalem na parterze ludzi wysiadajacych z windy. Pelna winda toreb, malo kartonow. Taka ala przeprowadzka. W bramie stal bus, koles byl podejrzanie nerwowy.

#kradziez #wlamanie #mieszkanie #dom #warszawa #krakow #gdansk #poznan #wroclaw
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polewik: al o nakładkę na to załóż albo kup odpowiedni, krótszy zamek, bo ten który masz da się wyrwać i to jest największe zagrożenie. Możesz mieć zamek za tysiaka ale jak źle założony to warty mniej niż taki za dychę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
powiem wlascicielowi chaty zeby wstawil lepszy zamek bo jak nie to #!$%@?.
Nie robilbym z tego tragedii, nic mi nie ukradli.
I tak sie niedlugo wyprowadze
@InterferonAlfa_STG: a tam lepszy zamek, alarm albo chociaż atrapa i jak to budynek wielorodzinny + mieszkanie powyżej 1 piętra to praktycznie nikt nie zaryzykuje o ile to nie highendowy apartament. Tak mi przybajmniej ludzie z branży mówili zawsze, i chyba słusznie. Wysoko mieszkasz?
powiem wlascicielowi chaty zeby wstawil lepszy zamek bo jak nie to #!$%@?.


@vind: niestety wg prawa wymiana zamkow obciaza kosztem najemce. Tez jestem w szoku!
Wlasciciel jest we francji wiec ja zalatwiam ubezpieczenie, ofc wyplata na moje konto.
Kombinuje tak zeby mi zaplacili za ten nowy C grade zamek.

Mieszkam na 10, ostatnim, alarm taki zamowilem, takie gowienko, ale chociaz wyje.

https://allegro.pl/oferta/alarm-bezprzewodowy-105db-czujnik-ruchu-2-piloty-7875287263?snapshot=MjAyMC0wNi0wOVQyMDo1ODowOC40NDhaO2J1eWVyO2Q5YzcxMDAxYjUyZmVmOTA3ZjZjMWE4NGNkMDg2M2Q2NWZmN2Q4YTBhZmIwNzQ2ODdjZTZhNTEyMjI0ZWIzY2Y%3D

Ja i tak nigdy nie mam nic cennego na