Wpis z mikrobloga

@nieskonczonosc: 5 letni youtuber............ świat schodzi na psy. 5 letni "youtuber" pewnie sam założył kanał i kupił kamerke. Pewnie też sam wrzuca to na neta i uwaga pierwsze co mówi to nie jak fajnie było i że lubi ten samochodzik tylko pyta o to ILE OSÓB GO OGLĄDAŁO. #!$%@? serio? I jeszcze ten opis po angielsku :) a kręcone na jakimś Polskim zadupiu. Współczuje mu rodziców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Maticwaniak: to nie jest 5 letni Youtuber, tylko rodzice zrobili taki profil dla rodziny, wrzuciłam tu link dla 10 łapek, myślałam że wpis zaraz zginie jak każdy inny mój wpis i będzie można się cieszyć że wpadło 10 lajkow i już. A tu widzę analizy i jakieś wymysły. Na wykopkow zawsze można liczyć. XD
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: Szkoda mi trochę tego dziecka, ciekawe gdzie nauczył się takich słów w wieku 5 lat. Jeżeli nie potrafisz wychować dziecka to może najpierw weź psa ze schroniska, a nie robicie dzieciaka, a później on operuje taką piekna polszczyzną w Internecie. Jeżeli masz choć trochę przyzwoitości usuń ten filmik
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: nic dobrego nie będzie z uczenia dziecka że atencja w internetach to coś dobrego. A dlaczego? Bo internetowa atencja wyzwala serotoninę sztucznie- tak samo jak heroina czy papierosy... Tresujesz teraz mózg małego dziecka że wcale nie musi biegać czy uczyć się nowych rzeczy (co też wyzwala serotoninę- tylko naturalnie) a wystarczy że wrzuci filmik na YouTube żeby poprawić sobie humor.
Tak naprawdę to właśnie socjal media są największym problemem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dziękuję wszystkim za troskę, wierzę, że chcecie dla młodego dobrze, ja również i z większością Waszych głosów się zgadzam (chociaż przekleństwa autentycznie nie słyszę). Przekażę link do tego wpisu rodzicom małego, żeby poczytali Wasze uwagi.

Dziękuję za lajki i nie-lajki pod filmem ()

Ciocia Ela :)
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc o kurła! już ci wykopki zdecydowały że nie umisz w rodzica, dziecko trzeba oddać do utylizacji a ciebie zamknąć za szerzenie patologii. Dobrze że nie było telefonów jak za gowniaka próbowałem babeczek z błota xD dałem łape w górę, młody w takim wieku i tak tego nie zapamięta na długo, niech się cieszy.
  • Odpowiedz