Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z niebieski pasek jakieś 1,5 roku. Przez rok seks był super i częsty, a od pół roku nagle niebieski nabawił się problemów z erekcja, nie wychodziło szczególnie na jakieś okazje i gdy się przez jakiś czas nie widzieliśmy. Normalnie było fajnie jak wcześniej. Nie przytyłam, nawet zaczęłam ćwiczyć, dbam o siebie.
Miał tak ktoś kiedyś?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #erekcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede8a8759ab0cb5c9fc3956
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 7
BiałkowyMorderca: Kwestie atrakcyjności, przytycie, twoje ćwiczenia raczej nie mają wpływu. Kobiety brak erekcji odbierają personalnie, ale prawda jest taka, że erekcje ma się od samego dotyku. Jakby twój partner nie miał problemów z erekcją to jakby go w kroku za przeproszeniem pies lizał to by mu stanął. Męska fizjologia tak działa, że facet może z powodzeniem w dowolnej chwili przy zerowym podnieceniu zwalić konia samym ruchem ręką.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Może po prostu duży stres, nawet nie związany z waszym związkiem, tylko np studia/praca? Na poroblemy łóżkowe zawsze mi i mojej dziewczynie pomagała długa, szczera rozmowa.

Męska fizjologia tak działa, że facet może z powodzeniem w dowolnej chwili przy zerowym podnieceniu zwalić konia samym ruchem ręką.

ojjj, nieprawda. raz w sytuacji ogromnego stresu chciałem sobie zwalić dla odstresowania, i penis tylko spuchł i bolał XD nie polecam
OP: Tu OP, zgubiłam kod. Tez podejrzewam ze to stresowe, bo niebieski sobie ogólnie ze stresem nie radzi i na tym się skupialiśmy przez te pół roku, a teraz on się dodatkowo zaczął martwić czy to nie jeta związane z jego biseksualizmem (oboje jesteśmy) i czy nie chodzi o to ze jest gejem. Uważam ze to zupełnie bez sensu, bo by nie lubił różnych rzeczy, które można tylko w seksie jednopłciowym