Wpis z mikrobloga

Nie mam komu i gdzie to powiedzieć, doszło do tego, że teraz niemalże codziennie płaczę, przegrałem, poddaję się, nigdy nie będę mieć dziewczyny, nie będę szczęśliwy

#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Thachi: dziękuję ale ja serio nigdy żadnego swojego zdjęcia nie wstawiałem, czasami chcę ale jednak boję się wstawiać, tylko pisałem niedawno o szczękach
  • Odpowiedz
@Rumix24: sprobuj u psychiatry serio. Lepiej jakies zycie na tabletkach, niz gowno zycie bez. Ja podjalem decyzje i biore regulatnie prochy, cwicze, mam cel. Jest git.
  • Odpowiedz
@Rumix24: zacznij od tego, że przestań oglądać się za siedemnastoletnimi płodnymi Julkami, którym w głowach tylko modne ciuchy, galerie i imprezki, taka nigdy nie zainteresuje się przegrywem, bo ona poluje na chada. Poszukaj normalnej, przeciętnej dziewczyny, która będzie patrzeć na człowieka inaczej niż przez pryzmat wyglądu czy grubości portfela.
Poza tym, kilka Twoich wpisów wskazuje, że nie masz szacunku do kobiet, więc dlaczego tak usilnie chcesz ją mieć?
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: ja mam 25 . nigdy nie miałem powodzenia wsród dziewczyn w wieku 16-25 . One lecą tylko na top samców . Nie ma znaczenia czy to real czy tinder. Tinder zresztą doskonale obrazuje to z czym spotykasz się codziennie ze strony płci przeciwnej
  • Odpowiedz