Wpis z mikrobloga

Pytanko do prawaków, jak się czujecie, że musicie wybierać między typem "od Sorosa", promującym LGBT i poddanie się idei Mittleuropy oraz Dudą- "socjalistą" od 500+ i bycie wasalem USA i Izraela? Cięzkie muszą być teraz czasy dla wykopowych kuców, ale ciekawi mnie jak sobie tłumaczycie wybór mniejszego zła w tym przypadku.

#4konserwy #neuropa #socjalizm #geopolityka #usa #niemcy
  • 25
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: a to mam głosować w sumie na to samo dla mnie? Nie ma wyboru, a więc tamtym nie będę nabijał poparcia i tak nic sensownego nie zrobią. Ja mam czyste sumienie i nie daję im legitymacji, zawsze mogę oddać nieważny glos jeszcze
  • Odpowiedz
@Double-O-Seven: jedni i drudzy robią to samo, podwyższają podatki i dają swoim. No widać jak Po szanuje prawo, kampania prezydencka z falstartem i bez podpisów na przykład. Gowin gdzie był przed 2015 rokiem? Sikorski w jakiej partii był ministrem przed byciem w PO? To jest teatr, mieli PO rozliczać z afer i co? PiS też mieli rozliczać za lata 2005-2007 i co?( ͡° ͜ʖ ͡°) jak
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: @Double-O-Seven:
PO jeśli chodzi o poglądy to wersja lite PiSu, ale jeśli chodzi o przekręty to pewnie podobny poziom. Polska to kraj wyjątkowo prawicowy, co resztą pokazały wybory w 2015 gdzie nie było żadnej parti lewicowej albo nawet centrowej w sejmie.
  • Odpowiedz
PO jeśli chodzi o poglądy to wersja lite PiSu


@invtraveler: mówienie to jedno, robienie to drugie, masz pamięć złotej rybki? Ja pamiętam co obiecywali w 2007 roku na przykład( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: PiS jest światopoglądowo mocno prawicowy, natomiast ekonomicznie skręca w lewo, ale nie jakoś specjalnie, bo Morawiecki prowadzi bardzo prokorporacyjny program. No i też cisną PFR i tego typu rzeczy. Ale 500+ jest na tyle duże, że się przyjęło, że zostali socjalistami, mimo że to 500+ to tylko maszynka do kupowania głosów a nie prawdziwy socjalizm.
Socjalizmem to było wprowadzenie podatku Belki czy podwyższenie Vatu do 23%.
  • Odpowiedz
No i też cisną PFR i tego typu rzeczy.


@invtraveler: to dalej państwo w gospodarce, takie mało no prawicowe

Ale 500+ jest na tyle duże, że się przyjęło, że zostali socjalistami, mimo że to 500+ to tylko maszynka do kupowania głosów a nie prawdziwy
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: PO to jak najbardziej socjaliści, przecież w programie mają nawet zaznaczone, że utrzymają ten socjal co teraz jest, a sami w swoich czasach podwyższali podatki, nie wiem skąd pogląd, że tylko PiS jest partią socjalistów?
Mówienie, że PiS jest zły bo socjal a potem głosowanie na PO albo na Lewice, która jeszcze większy wprowadzi pokazuje jakimi debilami są Polacy.
  • Odpowiedz
PO to jak najbardziej socjaliści, przecież w programie mają nawet zaznaczone, że utrzymają ten socjal co teraz jest, a sami w swoich czasach podwyższali podatki, nie wiem skąd pogląd, że tylko PiS jest partią socjalistów?


@invtraveler: PiS wprowadził socjal, a PO ich nie chciało na początku i byli na nie, miało rozwalić budżet itd, ale to jest taka partia, że dziś powiedzą to, a jutro co innego i dalej mają wyborców, no mnie to przeraża.

Mówienie, że PiS jest zły bo socjal a potem głosowanie na PO albo na Lewice, która jeszcze większy wprowadzi pokazuje jakimi debilami są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@invtraveler: widać, że kolega pozbierał kilka puzli ale obrazka nie potrafi złożyć. Bo gdyby złożył to by wiedział, że jesteśmy za słabi aby być samodzielni. Mitteleuropa to plan jeszcze sprzed wojny czyli sprzedanie się Niemcom a później likwidacjach Pl, co zresztą Po realizowało. Druga opcja - protektorat USA. Wasalem Usa jest Korea
  • Odpowiedz