Wpis z mikrobloga

Muszę mieć wygląd desperatki, skoro ktoś stwierdza, że może tak ze mną rozmawiać.

Albo ziomek ma naprawdę dużo par i zawsze się jakaś desperatka znajdzie.

Jakby kto pytal, to nigdy nie byłam na żadnej randce, po prostu raz na jakiś czas wchodzę, żeby poprzesuwać. Jak zapomniana gra do zabijania czasu. Nie piszę z nikim, nie umawiam się, po prostu sobie tam wiszę, nie wiem dlaczego.

To jedna z pierwszych wiadomości od jakiegoś pół roku, którą w ogóle dostałam.

#tinder #zalesie
źródło: comment_1591627499nSUC0IKHvSSv4pUX2lhvcu.jpg
  • 32
@Przegwin a to wedle życzenia twego, dopóki nie zostanę osoba publiczna, to nie ma uja we wsi. Kiedyś mnie ziomek wystalkowal po bardzo starym profilu z tumblra, bo wrozia zebuzia używałam jako nastolatka i mialam problem z debilem na mailach i na fejsie. To nie jest dobre miejsce na dzielenie się prywatnoscią.
Muszę mieć wygląd desperatki, skoro ktoś stwierdza, że może tak ze mną rozmawiać


@WroziaZebuzia: nie, po prostu jesteś dziewczyną na tinderze. Albo masz takie wiadomości będąc dziewczyną albo dostajesz odpowiedzi typu "aha" "haha" "xd" "no" będąc facetem. Wybierz sobie
nie wiem, ale jak coś jest poruchane, to po kujawsku znaczy, że popsute


@WroziaZebuzia: moze jest czechem? bo po czesku ruchac znaczy szukac, wiec moze tak naprawde szuka prawdziwej milosci