Wpis z mikrobloga

Spectry na inq: chce iść tam do bestiarki wbić bo są 3 potworki, spectry, crystal spidery i ice golemy. Biegają tam też rączki - hand of crused fate, ale tego zabijał nie będę. Moje pytanie brzmi, czy warto brać ze sobą garlic amulety lub/i bronze neckle? Warto czy za szybko będą schodziły?
#tibia
  • 16
@filozof900: No ja wiem, że przeżyje, nie o to chodzi. Chciałbym tylko zredukować sobie waste w manasach bo daleko biegać tam na częstego refila. A 10bp amuletów brać też nie chce bo mi capa zajmą.
@Insane_Mike: ok
Tu nie chodzi o profit bo ja nawet lota nie zbieram xD nie chce mi się. Robie bestiary na punkty achików. Chce to zrobić jak najszybciej bo i tak nie gram od paru lat, a jednak topke w aczikach chce gonic.
@Insane_Mike: Nie, nie, daje #!$%@? o czas. Mniej many mi zjedzą spectry i rączki to dłużej tam posiedzę bez refila. Biorąc porcelain mask, depth ocrea, gleaming starlight vial i bronze amulety mam zredukowany mana drain o 50%. To chyba sporo.
@Insane_Mike: No tak, dobrze już dobre. Chciałem tylko wiedzieć czy ten mana drain (i ew. life drain) jest duży czy sporadycznie tak atakują co przekłada się na kilka amuletów na hunt. Czy jednak liczyć to należy w backpackach.