Wpis z mikrobloga

@ediz4: Parafrazując "Jak przyjdzie zgniły zachód to na polskich patriotycznych kartoflach niemiecka stonka będzie". Nie wiesz co będzie za PO, póki co to właśnie PO rozdzieliła stanowisko prokuratura generalnego od ministra sprawiedliwości. I choć miałem w pierun uwag do Tuska i PO to właśnie za ten zabieg należy im się plus. A czy teraz wrócą do tego? Obawiam się, że nie. PIS zrobił tyle precedensów, że nowa władza nie oprze się
@StaryMadryElf: Jak to nie wiem - wszak już mieli prokuratora generalnego a tutaj Sikorski twierdzi że również nie zamierzają z niego rezygnować. Mam nie wierzyć słowom takiej persony? Pytanie tylko co z fanami którzy nie zostawiali suchej nitki na łączeniu tej funkcji przez ministra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ediz4: No i pewnie tak będzie. PiS zrobił niezły rozpierdziel legislacyjny i obawiam się, że każdy kto przyjdzie po nich zamiast naprawy i sprzątania bardzo dobrze się w tym odnajdzie i wykorzysta. Obym się mylił i opcja bolszewicka w PO nie będzie tak silna jak w PISie.