Wpis z mikrobloga

Obawiam się tylko, że nawet wtedy za nic nie robienie domagali by się 13 i 14 wypłat + regularne podwyżki i wyrównania.


@Jarek: Oczywiście. I to też byłoby opłacalne. Zastanawiam się tylko jakby wytłumaczyli konieczność zatrudniania nowych górników? Bo przecież szkoda byłoby nie wziąć w łapę za załatwienie takiej złotej roboty.
  • Odpowiedz
@Megasuper: jeszcze nie wiedzą jak im powiedzieć, przecież w tej całej szopce z badaniami górników chodziło o zamknięcie kopalń, sąsiadka pracuje w szpitalu, czy pracownikom szpitali robili testy - ani razu, a za 3 tygodnie będzie po wyborach i niech prezydent Trzaskowski się martw rozwaloną stolicą przez wiadomo kogo
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: to i tak o 55 złotych za dużo. Nie pracujesz - nie zarabiasz. A jak ludzie nie potrafią zarządzać finansami i obcięcie wypłaty sprawia, że mogą mieć problemy ze spłatą kredytów, to chyba ich wina, że są debilami kredytującymi się pod korek, prawda?
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako:
1) Mieszkałem na Śląsku, czasem bywam (Katowice to jedno z lepszych miast w Polsce!)
2) Gdzie wywnioskowałeś, że każdy kredytobiorca to debil? Tylko ten, który kredytuje się pod korek, co wyraźnie zaznaczyłem. Zawsze trzeba liczyć się z tym, że można stracić pracę i nie będzie można spłacać rat kredytu z bieżących dochodów, więc trzeba mieć backup. No chyba że ktoś lubi sobie wiązać pętle na szyi i żyć w
  • Odpowiedz
@Megasuper: a na serio to ile ludzie dostają w PL za przestój? Nie mieszkam w PL od dawna i nie śledziłem tematu w pl.

Państwo coś pomaga? Da radę te pieniądze dostać? Przychodzą na czas? Czy was robią w konia i udają ze pomagają?
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Z jakiego prywatnego konta? Te 5k dostają na konto firmowe i to z wydatków z tego konta jak najbardziej będą musieli się wytłumaczyć w razie kontroli skarbowej. Nie wiesz o czym piszesz i bajdużysz.

Nie mówię, że jak wstrzymają wydobycie to mają nic nie dostać skoro innym też państwo pomogło, ale jakie 100%... Jeśli wszyscy partycypujemy w stratach to wszyscy.
  • Odpowiedz