Wpis z mikrobloga

kuźwa, najgorszy powracający sen
nie jakieś wypadające zęby
nie utracone przyjaźnie
mnie najbardziej prześladuje jeden, w którym idę do szkoły/liceum i jestem nieprzygotowany totalnie, jakbym cały rok nie chodził
ja wiem, że całe szkolne życie bumelowałem i olewałem obowiązki, ale nie odbijało się to na moich ocenach. A teraz mózg z jakiegoś powodu mnie za to karze :/
#sny #szkola
  • 12
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: taa mam podobnie, lekcja chemii i sprawdzian, #!$%@? xd, najlepsze jest uczucie jak sie przebudzisz, mi często szkoda ze juz szkolne lata dawno za mna ehh. Beztroska brak wiekszych obowiązków. Trzymaj sie i przed snem pij sok jabłkowy, niby po nim lepsze sny, mi sie wydaje ze intensywniejsze.
  • Odpowiedz
mnie najbardziej prześladuje jeden, w którym idę do szkoły/liceum i jestem nieprzygotowany totalnie, jakbym cały rok nie chodził


@niegwynebleid: nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Mi się często śni, że wracam do LO, przy czym zdaje sobie sprawę, że nie chodziłem tam kilka miesięcy albo lat, teraz trzeba zaraz zaliczać rok a ja jestem totalnie w pupie, nie chodziłem na zajęcia, nic nie pamiętam, nic nie umiem.
  • Odpowiedz