Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 200
Piękne miejsce znalazłem... Wieczorem zdążyłem zjeść i wykąpać się w jeziorze, potem przyszła burza i trwała kilka godzin. Nie wyspałem się przez to niestety, ale teraz nadrabiam leżąc na łączce i podziwiając widoki... Pierwszy raz w namiocie Fjord Nansen Rekvik 3 za mną - ulewa była potężna, ale dał radę. #turystyka #rower #mazury
Jonn - Piękne miejsce znalazłem... Wieczorem zdążyłem zjeść i wykąpać się w jeziorze,...

źródło: comment_1591592648OLgNQxrxFFHNQWnexWs6CQ.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jonn: Ale już tam kij z tym wolnościowcy, oni chyba nie pojmują, że 3/4 jak nie więcej terenów, po których chodzą masy ludzi, są CZYJEŚ- nawet te nieszczęsne chodniki. To połączenie skrajnej głupoty, niewiedzy, ignorancji i masy kompleksów. Z taką ''logiką'', to dosłownie pozostaje siedzieć w domu, żeby przypadkiem na czyjś teren nie wyjść XD

Co do kleszczów, to nie boisz się, że pęsetą się urwie, zamiast wyjść? Nigdy mi
night_witch95 - @Jonn: Ale już tam kij z tym wolnościowcy, oni chyba nie pojmują, że ...

źródło: comment_1591602656Ls2iqdOxbxB8o4JIZFRd33.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jonn: jak dla mnie #!$%@? Product Placement. A jaka masz latarkę i jaki rower z jakim supportem i przerzutkami i jak Ci się na nim jeździ? Do tego jakie buty i jakie spodenki? Jedziesz ścieżkami rowerowymi czy zawsze środkiem pasa aby Cię nie wymijali na gazetę?
  • Odpowiedz
@Jonn: na Mazurach jest dość dużo bym powiedział ‚kempingów’ za free, przy jeziorach. Są to darmowe wyznaczone strefy z paleniskiem i najczęściej jakimiś drobnymi zabudowaniami. Polecam
  • Odpowiedz
@Waspin: To już wyższy lvl upośledzenia, porównać czyjeś mieszkanie do wielkich połaci nieużywanej łąki, brawo :D Napisałam wyraźnie, że większość terenów, po których nawet ty się poruszasz, jest czyjaś. Nawet do rezerwatów można wchodzić. Jeżeli teren nie jest ogrodzony, to nie ma żadnych przesłanek, że wchodzić tam nie możesz. I nie ma fizycznej możliwości, by zabronić czy ogrodzić WSZYSTKIE tereny, które są czyjeś. I nikt nawet nie zamierza tego robić,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 234
@night_witch95:

nieużywanej łąki

Przecież łąka jest ewidentnie obsiana pod sianokosy - czyli używa się jej do robienia paszy dla bydła. Spod namiotu już nic nie skosisz

Napisałam wyraźnie, że większość terenów, po których nawet ty się poruszasz,
  • Odpowiedz