Wpis z mikrobloga

caly czas przez 2 tygodznie od naprawy przez technika mialem line autenation 45.9. Dzis po poludniu intensywny deszcz i spadek line autenation na 46.7 i w czasie deszczu dozo bledow crc w minute juz 1000 i skoki czasami snr z 6 na 3. teraz snr i crc stabilnie. Czy mam rozumieć ze jest wadliwa linia przez co deszcz pogarsza internet. czy ten line autenation spadnie spowrotem na te 45.9?. czy moze spasc mi predkosc ?
#komputery
#internet
#swiatlowody
#informatyka
matkuma - caly czas przez 2 tygodznie od naprawy przez technika mialem line autenatio...

źródło: comment_15915536014ybj2TBMEngpPuLVEQi29r.jpg

Pobierz
  • 21
Jak kiedyś miałem ADSL2+ to parametry miałem praktycznie niezmienne, błędy CRC rzędu kilka miesięcznie. Ogólnie jak SNR zacznie ci spadać poniżej 5 to łącze będzie niestabilnie, a prędkość również ustawi się niższa i wtedy SNR znowu powróci w okolice 6.
via Android
  • 0
@Supaplex ja tto tak na tych wszystkich parametrach sie nie znam. moje sa dobre?. czy centrala sama obcina predkosc internetu bez ingerencji technika, i czy mozliwe jeat tez samo podniesienie predkosci?
via Android
  • 0
@LazyInitializationException
tak pytam bo przez 10 lat line autenation mialem na poziomie stalym 52 , a 2 tygodnie temu mialem awarie internetu i technik cos niby p9przepinal i spadlo na 45.9 i mam przez prawie 2 tyg na tym laczu 9 mb. wczesniej mialem max 5.5. nie chcial bym by spadla predkosc na te 5.5 jak mi stabilnie bez zerwan chodzi te 9