Wpis z mikrobloga

@Damianooo_421: nie wiem jak go widzą ludzie, ale wklejam, bo może przypadnie Ci jego wygląd (podobno nudny ten motocykl pod względem przyspieszenia).
A może kup fazera fz6 w wersji z owiewkami?

Niżej xj6f
Hamza - @Damianooo_421: nie wiem jak go widzą ludzie, ale wklejam, bo może przypadnie...
  • Odpowiedz
@Hamza Ja nie rozumiem o co chodzi z tymi nudnymi motocyklami. Tą er6 rozpędza się 0_100 w moment, vmax porad 200, jakie motocykle nie są nudne, litrowe 150KM?
  • Odpowiedz
  • 1
@Delfin17 tez niezbyt rozumiem tych ludzi, oni zazwyczaj jeżdżą na 600rr, r6 z 2003 roku i uważają, że wszystko mniej agresywne jest mega nudne i ze "panie, to nie kręci się, nie jedzie" ( ͡ ͜ʖ ͡) Svka 650 chyba od niskich obrotów jest w jakimś stopniu agresywna i chyba oni właśnie takie motocykle lubią, by od dołu już byly szatanami, ale to tylko moja teoria,
  • Odpowiedz
@Hamza ja jeździłem na gs500 i gdyby się nie rozleciał pewnie jeździłbym dalej, a latałem na nim dwa lata. Teraz często widzę 'nie kupuj GS 500 bo za miesiąc się znudzi'. Aktualnie latam na er6f i nie mam pojęcia jakim sposobem można ją określić że 'nie przyspiesza'
  • Odpowiedz
@Delfin17: co kto woli, na prostej dość szybko laik ogaarnie tą ERkę, tylko co to za problem na prostej :D Mam ją od października, jako pierwszy motocykl, ma niezłe przyspieszenie, dobre heble, tani ABS, vmax 215 który osiąga szybko i chętnie, oraz przy położeniu na baku robi się fajnie opływowa

@Damianooo_421: er6 z owiewką nadaje się na nie za daleką turystykę (mały moto, 15L bak, pali ok. 6-7l)
  • Odpowiedz
@Hamza: Prawda to co prawisz, 90 % moto na rynku ma ponizej 4s do setki ale dla towarzystwa co to za kwintal pszenicy od starego kupiło sobie "nie katowana" R6 " to praktycznie nic nie jedzie, 600 RR tez nie jedzie bo ja trzeba krecic wysoko a tak R6 to juz od 7k rozpoczyna festiwal :)
  • Odpowiedz