Wpis z mikrobloga

narzekałbyś tak samo jak teraz. Nic by się nie zmieniło. Kiedyś "wina Tuska" teraz "wina Kaczyńskiego" za pare lat bedzie "wina Kowalskiego"


@johnmorra: twój komentarz jest tak płytki i niemerytoryczny, że nawet nie wiem co ci odpisać.
  • Odpowiedz
@johnmorra: a co mnie obchodzą nastroje na vikop.ru i twoje obserwacje - notabene - z perspektywy osoby mieszkającej w UK? (tak wynika z twojego profilu)

Głosujemy z rodziną na PO od 15 lat i nigdy nie żałowaliśmy naszych głosów ʕʔ
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Tak UK od 3 kadencji, więc widzę wszystko z "góry". Cieszę się, że nie żałujesz głosu. Szczerze to chciałbym żeby tym razem wygrał Trzaskowski, żeby była konfrontacja wszystkiego to co oferuje obecna opozycja.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister Niestety tacy ministrowie już chyba nie wrócą. KO i Lewica (czyli fundament przyszłej koalicji rządzącej) dość wyraźnie odcinają się od swoich czołowych polityków sprzed 2015 roku. Mam chociaż nadzieję na Sikorskiego i Belkę na jakiś istotnych funkcjach - na Jana Vincenta, Donalda czy Bartłomieja nie ma już szans ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
twój komentarz jest tak płytki i niemerytoryczny, że nawet nie wiem co ci odpisać.


@Tywin_Lannister: Brak argumentów. Wykop na pełnej.

PS
Pan pierwszy ze zdjęcia zarządza tera UE. I jak to idzie jej pozycja w świecie? Chińczycy i Amerykanie już nam robią "łaskę" (jak to powiedział pan ostatni ze zdjęcia)?
A pan środku od pieniążków mówił w 2015: "Na te obietnice, które składa Prawo i Sprawiedliwość pieniędzy nie ma i w
  • Odpowiedz
Pan pierwszy ze zdjęcia zarządza tera UE. I jak to idzie jej pozycja w świecie?


@kemcio: Zarządzał i UE bardzo dobrze szła i nadal idzie - wbrew temu co wieszczą "antysystemowcy" od lat. W przypadku UK to prawicowi populiści wmówili ludziom, że na przynależności do wspólnoty są stratni i już dzisiaj wszyscy tam zaczynają mieć z tego powodu kaca, a czas pokaże czy zaraz sami nie będą mieć własnych "exitów" z
  • Odpowiedz